Ispanijoje sprogo hibridinis „Toyota Prius“ taksi automobilis (Video)  (11)

Trečiadienį, lapkričio 6-ąją, Ispanijoje, Barselonoje nugriaudėjo sprogimas. Teigiama, kad sprogęs „Toyota Prius“ hibridinis automobilis nenusinešė nė vienos gyvybės, nors sužalojimus patyrė trys žmonės.

Taksi automobilio vairuotojas patyrė pirmojo laipsnio nudegimus, tačiau nukentėjo ir iš paskos važiavę du kito automobilio keleiviai.

Kad ir kokios pasekmės būtų, įdomiausia yra tai, kad, įvairių šaltinių teigimu, sprogimas įvyko dėl netvarkingos dujų įrangos. Tačiau tai kelia kitą, taip pat įdomų klausimą – ar dujas dėti į naują hibridinį automobilį yra normalu?

„Toyota“ padalinys Ispanijoje iškart po įvykio išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad jų automobiliuose dujų įrangos montuoti nerekomenduojama. Tai buvo ne gamyklinė sistema, o vos prieš dvi savaites nepriklausomame servise sumontuota įranga.

„Visiškai nesvarbu, ar tai hibridiniai, ar ne hibridiniai „Toyota“ automobiliai – dujų įrangos montavimas juose nerekomenduojamas. Sumontuota tokių degalų įranga gali padaryto blogą įtaką gamyklinių agregatų funkcionavimui, todėl „Toyota Motor Corporation“ tokių automobilių nesertifikuoja“, – teigiama oficialiame gamintojo pranešime.

Japonijos kompanija akcentavo, kad toks sprogimas standartiniuose „Toyota Prius“ automobiliuose yra techniškai neįmanomas. Tam, kad būtų ištirtos visos šios nelaimės priežastys, „Toyota“ į įvykio vietą išsiuntė savo inžinierių.

Vaizdo siužetas

Aut. teisės: 15min.lt

(9)
(0)
(0)

Komentarai (11)