„Lenovo“ siūlo „lengviausią ir tvirčiausią“ 14-os colių „ultrabooką“ iš anglies pluošto (Video)  (0)

Mėgstate lengvus ir galingus nešiojamus kompiuterius? Tokiu atveju kinų kompanija „Lenovo“ jums turi gerų naujienų. Visai neseniai buvo pristatytas atnaujintas „ThinkPad X1 Carbon“ kompiuteris, o pavadinime anglies pluoštas paminėtas ne šiaip sau – kompiuterio korpusas pagamintas būtent iš šios medžiagos.

Dėl to šis „ultrabookas“ yra lengvesnis ir tvirtesnis už savo konkurentus, o pati kompanija šį kompiuterį vadina lengviausiu 14-os colių „ultrabooku“. Kaip skelbiama pastarasis sveria viso labo tik 1,27 kilogramo.

„ThinkPad X1 Carbon“ išsiskiria ne tik savo lengvu korpusu, tačiau turėtų sužavėti ir dėl jame esančių galingų komponentų. Sklandų darbą užtikrins naujieji, ketvirtosios kartos „Intel Core“ procesoriai su „Intel vPro“ technologija. Taip pat vartotojai galės pasirinkti net iki 8GB darbinės atminties, o duomenims talpinti bus skirta SSD talpykla. Kompanija pažadėjo, kad reiklūs vartotojai galės pasirinkti iki 512GB esančias SSD talpyklas.

Standartinėje komplektacijoje nešiojamas kompiuteris galės pasigirti 1600 x 900 px raiškos, TN matricą turinčiu ekranu. Kam to neužteks, kompanija pasiryžusi pasiūlyti ir IPS matricą, turinčią 2560 x 1440 px raiškos ekraną. Abiem atvejais vartotojai galės rinktis „Lenovo ThinkPad X1 Carbon“ nešiojamus kompiuterius ir su lietimui jautriais ekranais.

Dar vienas „ThinkPad X1 Carbon“ nešiojamo kompiuterio išskirtinis bruožas – „prisitaikanti“ klaviatūra. Viršutinės funkcinių mygtukų eilės buvo atsisakyta, o vietoj jos kompanija pasirinko lietimui jautrius dinaminius mygtukus. Šioje vietoje mygtukai keisis pagal jūsų poreikius, bei naudojamas programas. Pavyzdžiui jei ruošiate tekstą su „Microsoft Word“ programa, mygtukų juostoje atsiras visos svarbiausios ir dažniausiai naudojamos „Word“ programos funkcijos. Jei naudosite filmų grotuvą, atitinkamai juostoje atsiras mygtukai skirti grotuvo valdymui.

„Lenovo“ teigia, jog atnaujintas kompiuteris sugebės dirbti devynias valandas autonominiu režimu, o tai yra 70% ilgiau nei pirmoj versija. Taip pat kompiuterio baterija bus įkraunama ypač sparčiai – užteks vienos valandos įkrovimo keturiems penktadaliams baterijos.

Nešiojamas kompiuteris rinkoje jau pasirodys šio mėnesio pabaigoje, o kaina prasidės nuo $1299 be mokesčių. Ar kompiuteris atkeliaus į Lietuvos rinką, dar neaišku, tačiau vilties suteikia tai, jog pas mus prekyboje yra daug „Lenovo ThinkPad“ serijos kompiuterių - pateiktoje nuorodoje galite peržiūrėti jų asortimentą, charakteristikas ir lietuviškas kainas.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(6)
(0)
(1)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: