Nufilmuota, kaip vėjas ant tilto paguldė vilkiką (Video)  (0)

Stiprus šoninis vėjas gali kelti rimtą grėsmę sunkiasvoriams automobiliams. Tą įrodo reta situacija, nufilmuota ant tilto. Vėjas toje vietoje ant šono paguldė net kelis vilkikus. Vieną iš šių įvykių pavyko nufilmuoti netoliese buvusiam pėsčiajam.

Viename Aidaho regione vėjo greitis siekė nuo 88 net iki 106 km/val. Būtent tokie gūsiai labiausiai ir gąsdino per Hanseno ir Perino tiltus virš Gyvatės upės važiuojančius automobilius. Pasirodė, kad net sunkiasvoriai vilkikai nėra saugūs.

Per kelias valandas įvyko net keturios avarijos, į kurias pateko dideli vilkikai su priekabomis, jas vėjas stūmė nuo tilto ir vartė. Viena situacija buvo nufilmuota, įraše matosi, kad vairuotojui dar labai pasisekė, nes jam pavyko išvengti smūgio į tilto atitvarus ir keliasdešimties metrų skrydžio į vandenį.

Eismo įvykiai atrodė gana pavojingi, tačiau tik vienas vairuotojas pateko į ligoninę, iš kur buvo išleistas dar tos pačios dienos vakarą. Visi likusieji, tuo metu važiavę automobiliuose, atsipirko išgąsčiu.

Vienas vairuotojas prisipažino manęs, kad žus. Vyras su porininku važiavo į Kaliforniją, iš kur turėjo vežti apelsinus.

Aut. teisės: 15min.lt

(7)
(0)
(0)

Komentarai (0)