Samsung ruošiasi išleisti Galaxy S5 mini  (0)

Kiekvienais metais kompanijos išleidžia flagmanus su vis didesniais ekranais. Telefonais naudotis viena ranka tampa nebeįmanoma. Tačiau pastaraisiais metais išleidžiama vis daugiau „mini“ telefonų, kurie yra sumažintos flagmanų versijos, su ne tokiais įspūdingais parametrais, tačiau patrauklesne kaina ir tuo pačiu dizainu.

Vos daugiau nei prieš mėnesį Samsung pristatė Galaxy S5, o dabar jau sklando gandai apie Galaxy S5 mini. Kaip praneša puslapis SamMobile, Galaxy S5 mini turės 4.5“ Super AMOLED ekraną, kurio skiriamoji geba – 720×1280 taškų. Telefone rasime 8 MP galinę bei 2 MP priekinę kameras, 16 GB vidinės atminties, 2100 mAh bateriją, Qualcomm Snapdragon procesorių. Telefone bus įdiegta operacinė sistema Android 4.4 KitKat.

Kad būtų galima išlaikyti žemesnę kainą, išmaniajame tikriausiai nebus nei pirštų antspaudų skaitytuvo, nei širdies ritmo sensoriaus. Kokia bus įrenginio kaina ar kiek jis kainuos, vis dar nėra žinoma.

Gaila, tačiau ir šiemet „mini“ telefonas, kurį ruošia Samsung, neprilygs savo didžiajam broliui, o bus tik vidutinės klasės išmanusis su aukštos klasės vardu.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(9)
(0)
(6)

Komentarai (0)