Oficialiai pristatytas ploniausias pasaulyje išmanusis telefonas (Video)  (2)

Kinijos bendrovė „Coolpad“ pristatė naują išmanųjį telefoną, kuris gali būti laikomas ploniausiu pasaulyje. Šio titulo nusipelnė modelis „Coolpad Ivvi K1 Mini“.


Naujienos korpuso storis yra tik 4.7 mm, o tai 0,5 mm mažiau už ankstesnį rekordininką „Vivo X5 Max“. Ploniausių išmaniųjų telefonų reitingo trejetą užbaigia „Oppo R5“, kuris yra 1,5 mm storesnis nei naujasis lyderis.

„Coolpad Ivvi K1 Mini“, priklausantis vidutinio lygio technikai, turi 4,7 colių ekraną su 1280 x 720 pikselių raiška, 64 bitų procesorių „Qualcomm Snapdragon 410“ su keturiais 1.2 GHz branduoliais, 1GB operatyvinės ir 8GB pastovios atminties.

Pagrindinei kamerai Kinijos gamintojas pasirinko 8 megapikselių vaizdo jutiklį, o priekinė kamera asmenukėms turi 5 MPx jutiklį. Fotoaparatai papildyti keletu patentuotų programinės įrangos funkcijų, kurios padidina nuotraukų kokybę ir darbo patogumą.

Be to, prietaisas turi 1800 mAh talpos akumuliatorių ir palaiko LTE tinklus. Telefono korpuso galinio dangtelio paviršius yra padengtas specialia medžiaga (kūrėjai ją vadina „kūdikio oda“), kuris nepalieka matomų pirštų atspaudų. Išmanusis telefonas turi nuotolinio buitinės technikos valdymo funkciją.

Modelis „Coolpad Ivvi K1 mini“ Kinijoje parduodamas už 207 JAV dolerių kainą. Kol kas nežinoma ar šis ypač plonas aparatas bus parduodamas kitose šalyse.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(8)
(3)
(5)

Komentarai (2)