Vila oloje – tobula vieta pabėgti nuo pasaulio (Video)  (0)

Tarp žaliuojančių Alpių pievų įkalnėje įrengta originali vila. Ji primena olą, o pasakų mėgėjams – hobito namus. Neįprasta vietovė ir akmeninis fasadas šiam būstui tik prideda išskirtinumo.

Vila tarsi susilieja su aplinka – žvelgiant į apylinkių fotografiją, reikia atidžiai jos ieškoti. Šį namą, pavadinta „Villa Vals“, sumanė architektai Bjarne'as Mastenbroekas ir Christianas Mülleris. Vila įkurdinta visai netoliese Šveicarijos SPA kurorto „Therme Vals“.

Projektuodami šį būstą architektai vadovavosi idėja – maksimaliai integruoti būstą į supančią aplinką: dviejų aukštų, 160 kvadratinių metrų pastogė iškirsta kalvoje. Leidžiantis nuo gūbrio, jos galima ir nepastebėti. Kad praeiviai netyčia neįpultų į terasą, vilos teritorija apsupta tinklu ir užkardomis, rašo novate.ru.

„Villa Vals“ interjeras – minimalistinis, o tai tik dar labiau sustiprina pojūtį, jog gyveni pirmykščiame būste. Tikrąjį laikmetį atspindi tik šiuolaikinė buitinė technika. Didžiuliai stikliniai langai atveria vaizdą į 60 kvadratinių metrų terasą. Šią vilą už 2,5-3,5 tūkst. eurų savaitei galima išsinuomoti. Kaina svyruoja nuo sezono. Vienu metu čia apsistoti gali iki 12 žmonių.Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(12)
(0)
(12)

Komentarai (0)