Naujasis Apple MacBook Retina išardytas iki varžtelio: išvados nedžiugina

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vanduo4 2015-04-19 22:45
- Žiūrint jų "iFixit" video ir skaitant jų pasiūlymus kaip remontuoti ar pakeisti vieną ar kitą detalę - , kurie siekia iki 30proc. prekių vertės. Nejaugi jie patys slepia mokesčius?; - Žodžiu prieš ardydami pirmiausiai pagalvokite ar tikrai jums to reikia. Kodėl aš nepatenkintas jų paslaugomis?: a) teko sumokėti importo mokesčius apie kuriuos nebuvau informuotas pirkimo metu; b) darant viską kas parodyta jų video aš ne išardžiau savo telefoną (reikėjo išdžiovinti), o nulupau jo ekraną, kuriam priklijuoti jie neturi jokių klijų; c) įrankiai brangūs, o rezultatas ne tas, kurio tikėjausi; - Žodžiu prieš kažką "taisydami" gerai pagalvokite ar verta pirkti visą komplektą įrankių, kuriame reikalinga tik viena galvutė, kurią pametus - visas komplektas tiesiog bevertis. Galima rasti ir kitokių alternatyvų. - Tuo labiau kad dabartinė elektronika pagaminta taip, kad sugadinus vieną detalę, reikia keisti vos ne pusę įrenginio.
lizunas 2015-04-19 23:33
Sumokėjai būtent importo mokestį ar tik PVM? nes skirtumas yra.... Kodėl jie turi apie kiekvienos šalies mokesčius aiškinti? Ebay kinai rašo apie juos?
DJ_LFS 2015-04-20 04:07
Tokį kompą išardė! Alia ot neturi kur pinigų dėti
vytautas50 2015-04-20 08:07
Jei siuntiesi iš ne ES tai mokesčiai automatiškai priklauso. Normaliai 24 procentai. Tik kartais jau iš karto gauni būna suforminta ir pašte susimoki. O kartais dar tenka sumokėti tuos pačius 24 procentus + apie 50lt už pačią procedūrą tarpininkui. Tiesa praeitą savaitę nutiko taip kad pirkta iš Vokietijos o muitą teko sumokėti, nes vokiečiai pasirodė tarpininkai ir patys pirko iš JAV. Žodžiu sumalė ir išdūrė neteisingai nurodydami kilmės šalį. Bet tai toks vienetinis atvejas. Kas liečia bendrai produktus tai kuo toliau tuo labiau jie gaminami vienkartiniam naudojimui ir joks jų remontas neįmanomas. Čia taip kovojama už ekologiją. Sugedo kokia smulkmeną meti visą daiktą. Žemėje tiek be proto energijos ir resursų kad juos galima švaistyti absoliučiai besaikiai ir beprasmiškai. Iš kitos pusės jau nesuprantu koks šlamštas gaminamas. Nusipirko pažįstamas naują už 300€ nešiojamą kompiuterį su win8.1. Tai kol "suvirškini" visus atnaujinimus praėjo 8 val. Interneto greitis geras, nes 1GB duomenų siunčiamas kažkur 5min. O po to realiai taip pat vos įmanoma naudotis internetu. Lėtumas beprotiškas. Antivirusinės net nedėjom ne vaizdas kad visiškai fiziškai sustos ir iš viso nejudės. Žodžiu natūroje gyvas, bet realybėje lavonas.
wizby 2015-04-20 09:55
Ko galima tikėtis iš lapio už €300? Pusėtinas telefonas tiek kainuoja, o ne kompas... Skūpus moka du kartus.
elcucuy 2015-04-20 10:16
Normalus kompas, ir internetui naršyti tinkamas, ir kažką parašyti ar kokį video pažiūrėti. Kai kas labai išpindėję - nusiperka MAC už 1500$ ir tik neta naršo, nors chromebook'o pakaktų.
zyzelis 2015-04-20 15:40
+1
cosmosas21 2015-04-20 21:49
dar visokių dalykų galima atjungti arba tiesiog pakeisti grafiką kad ką nors darytų ne kiekvieną dieną, o tarkim kas mėnesį, tik reikia paguglinti kokių tikriausia ten galima atjungti tą maintenance kur kažką daro su kompu, kai nieko neveiki , bet nesidomėjau, tad reiktų irgi paguglinti..