Naujasis Apple MacBook Retina išardytas iki varžtelio: išvados nedžiugina  (8)

Kompanijos iFixit specialistai išardė naujausią Apple nešiojamą kompiuterį MacBook Retina (2015), kuris buvo pristatytas šių metų pradžioje.

Ekspertai konstatavo, kad suremontuoti šį nešiojamą kompiuterį bus ne tik sunku, bet ir labai brangu. Galutinis įvertinimas – vos 1 balas iš 10 galimų. Išardymo procedūrą apsunkino tik Apple kompiuteriuose naudojami varžtai Pentalobe ir nauja kabelių išdėstymo sistema, daug vargo sukelia, norint pakeisti universalų įvesties/išvesties lizdą, kuris, be viso kito, paslėptas po ekrano šarnyru.

Retina ekranas ir vientisas modulis be atskiro apsauginio stiklo. Tai reiškia, jog norint pakeisti sugedusį ekraną, vartotojui tai kainuos nemažus pinigus. Procesorius, operatyvioji atmintis ir NAND Flash duomenų kaupiklis įlituoti į motininę plokštę, tuo tarpu iš atskirų modulių sukurta baterija priklijuota prie nešiojamo kompiuterio dugno. Išardžius viduje rastos tokios mikroschemos, kaip Intel procesorius Core M-5Y31 (Broadwell) su Intel HD 5300 grafika, 8 GB talpos Elpida/Micron operatyvios atminties modulis, dvi Toshiba gamybos NAND Flash mikroschemos su 128 GB talpa kiekviena, Broadcom bevielio ryšio Wi-Fi adapteris ir t.t.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(16)
(47)
(-31)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: