Karšta: pasirodė pirmieji duomenys apie AMD Fiji spartą  (0)

Puslapis SweClockers tikina, kad iš pradžių rinką pasieks viena vienintelė AMD Fiji vaizdo plokštės versija, kuri turės neaptarnaujamą skysčių aušinimo sistemą. AMD Fury XT įvardijamas modelis kainuos maždaug tiek pat, kaip ir NVIDIA flagmanas GeForce GTX Titan X – apie $1000.

Žurnalistams iš puslapio WCCFTech pavyko gauti naujų vaizdo plokštės AMD Fury XT nuotraukų, kuriose galima matyti nugarinę dalį dengiančią plokštelę, o taip pat šoninę briauną su šviečiančiu logotipu ir jungikliu tarp dviejų BIOS mikroschemų.

Pranešama, kad vaizdo plokštė turės du 8-pin papildomo maitinimo jungtis, o skysčių sistemos aušinimo vamzdeliai bus aptraukti pintomis „rankovėmis“, taip siekiant pagerinti estetinį vaizdą. Radiatorių dengs ventiliatorius Scythe Gentle Typhoon, nors ši informacija dar nėra oficialiai patvirtinta. Vaizdo plokštės ilgis neviršys 190 mm. Puslapis VideoCardz nusprendė neatsilikti nuo konkurentų ir publikavo duomenis apie preliminarų AMD vaizdo plokštės Fury XT produktyvumo lygį. Šaltinis tvirtina, kad testuose 3DMark Fire Strike Extreme ir 3DMark Fire Strike Ultra naujokas gali kaip lygus su lygiu varžytis su GeForce GTX Titan X.

Be to, porelė Fury XT CrossFire režime spartos lygį padidins maždaug tokiu pačiu santykiu, kaip ir porelė NVIDIA flagmanų SLI režime – spartos prieaugis sudarys apie 76-77%, lyginant su viena vaizdo plokšte.

FACEIT.LT – IT Naujienos

Aut. teisės: Faceit.lt

(13)
(3)
(10)

Komentarai (0)