Tesla padvigubins automobilių gamybą Europoje  (8)

Amerikiečių elektromobilių gamybos kompanija Tesla Motors savo automobilių gamykloje Tilburge (Olandija) įrengė naują surinkim liniją. Apie tai rašo CAR magazine.

Plėsdama įmonę, kompanija planuoja padidinti pardavimą Europoje ir iki 2020 metų visame pasaulyje pagaminti po 500 000 automobilių per metus. Su nauja linija per savaitę bus surenkama nebe po 200, o po 450 automobilių.

Mašinų dalių komplektai bus pristatomi iš gamyklos Fremonte, Kalifornijos valstijoje. Tilburge automobiliams bus montuojami varikliai, baterijų komplektai ir galiniai porėmiai.

Tesla valdomas Elonas Muskas pranešė 2016 metų pradžioje planuojantis panagrinėti kitų gamyklų atidarymo Europoje galimybes.

JAV kompanija Tesla Motors įkurta 2003 metais, kaip elektromobilių ir su jais susijusių technologijų kūrimo ir gamybos kompanija. Be elektromobilių, kompanija pagal savo technologiją gamina baterijas ir elektros variklius kitoms automobilių kompanijoms, o būtent, – Toyota ir Daimler. Analitikų skaičiavimais, daugiau nei pusė Tesla pardavimų tenka JAV, apie 30 % – Europai ir kiek daugiau, nei 10 % – Kinijai, kuri, kaip bebūtų, vadinama perspektyviausia rinka kompanijai.

Анна Романова
slon.ru

Aut. teisės: Input.lt
Input.lt

(26)
(0)
(26)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: