Ką Sirijoje veikia turkmėnai ir kodėl jie trukdo Rusijai?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vytautas50 2015-11-27 08:59
Įdomiai žiūriu kuriami propagandiniai straipsniai. Nuotraukoje centre stovintis žmogus yra grynas turkas Alpaslan Celik iš Turkijos miesto Keban. Rusai už jo galvą jau metasi milijoną žalių nes jis ir sušaudė lėktuvo vadą ore. O šiaip tai ultra nacionalistas geras ISIL draugas. Na internete yra Ardogano sūnaus nuotraukos su ISIL vadais. Verslo partneriai naftos kontrabandoje. Taip kad nieko asmeniško tik rusai trukdė Ardogano sūnui sukti biznį tai ir nukalė. Be to Turkijos valdžios žmonės, kol kas žemesnio rango, jau kalba kad reikia pripažinti "Islamo valstybę". Kadangi ISIL yra kurdų priešas, o turkams yra kurdai priešai tai gaunasi mano priešo priešas yra mano draugas. O šiaip tai naudojimasis socialiniais tinklais ir išdavė tą turką. Taip kad dabar žmogelis turi rimtų problemų.
vanduo4 2015-11-27 17:03
- Turkija turėtų įkurti buferinę zoną Sirijoje, panašiai kaip Rusija Ukrainoje, nes ten žudomi civiliai turkai. Paskelbti neskraidymo zoną ir viskas toje zonoje išsispręstų. - Rusai gali "ginti" savus, o jau turkai ne.
Arns 2015-11-27 17:06
Buferinė zona Ukrainoje nustatyta tarptautinės bendruomenės ir visų pusių susitarimu. Iki šiol Sirijos opozicija visais atvejais nesutiko su bet kokiais susitarimais dėl taikaus sprendimo ar susivienijimo pirmiau nugalėti ISIS.
Niemand 2015-11-27 18:17
Nu nesakė to Maskva niekada, priešingai, Lavrovas ne kartą atvirai pareiškė, kad Rusijai nėra skirtumo tarp ISIS, Al-Nusra ir visų likusių, kurie visi draugiškai nori šariatą įvesti. Žiūrėkit kaip norit, bet nėra gamtoje tokio reiškinio kaip nuosaikus šariatas...
Skeleton 2015-11-28 20:20
Gal nereikia pasakų, gerai? Rusai skelbiasi kovojatys su ISIL, bet kažkaip bombarduoja tose vietovėse, kur ISIL nerasta. Pavyzdžiui ką veikė šitas rusų atakos lėktuvas tame Sirijos kampe kuris yra bene toliausiai nuo ISIL pozicijų?
vytautas50 2015-11-28 20:35
Na rusai aiškiai sako kad nerūšiuoja į gerą opoziciją ir blogus ISIL. Duoda visiem per galvą kurie kovoja prieš oficialią šalies valdžią kuri jų paprašė pagalbos. Taip kad visi kampai bombardavimui tinka. Bėja kaip ten su "gera" Libijos opozicija. Kažkaip niekas su niekuo ten nesusišneka. O rėmė tai ale "gerą" bet galiausiai pasirodo kažkokias banditų gaujas. Kadafis pagal dabartinę ten situaciją buvo tiesiog dievas kažkokiu būdu suvaldęs tuos laukinius. Nejaugi per laiko prizmę nematai. O Asadas pasimokė iš Kadafio klaidų. Reikia kovoti iki paskutinio kraujo lašo o gal pavyks nors ir neįtikėtina.
Skeleton 2015-11-28 20:50
O kad ta "oficiali valdžia" yra karinio perversmo būdu į valdžią įsirioglinęs diktatorius, tai ne problema? Assadukas yra lygiai tiek pat "teisėta valdžia" kiek ir bet koks karo vadukas Sirijoje. Kad šimtai tūktančių sirų yra verčiau pasiruošę mirti nei gyventi po Assaduko padu tai ne problema? O beje kiek sirų palaiko Assaduką? Vienas procentas gyventojų? Ar aplamai jį kas nors palaiko be kariškių ir slaptosios policijos?
GM 2015-11-28 20:54
Buferinė zona buvo sukurta karine Rusijos jėga ir tik po to kažkokie taikos susitarimai. Jei Turkija padarytų tą patį Sirijoje, Rusijai nebeliktų nieko kito, kaip tik išversti skūrą.