Su šypsena: 10 originalių būdų panaudoti be poros likusią kojinę  (6)

Net du trečdaliai lietuvių namuose turi vienišų, be poros likusių kojinių – taip rodo naujausias „Samsung AddWash“ tyrimas.

Anot jų, šis stebuklas ar prakeiksmas – nesvarbu, kas kaip pavadins, dažniausiai įvyksta po skalbimo. Tad jei jūsų spintoje taip pat yra tuntas vienišų kojinių, siūlome 10 originalių būdų, kaip jas panaudoti.

1. Panaudokite kaip maišelius batams. Jei pavienės kojinės pakankamai plačios, į jas galite įdėti batus. Tokie avalynės „maišeliai“ pravers kelionėje – taip supakuotus batus galėsite dėti tiesiai į lagaminą, nerizikuodami ištepti drabužių ar daiktų.

2. Naudokite valymui ar poliravimui. Medvilninės kojinės puikiai tinka įvairų paviršių valymui. Užmautos ant rankų kaip pirštinės jos ypač palengvina žaliuzių, ventiliacijos angų bei kitų sunkiai prieinamų vietų valymą.

3. Pagaminkite žaislą šuniui. Į kojinę įdėkite teniso kamuoliuką ir užriškite mazgą. Tai turbūt pats pigiausias ir lengviausiai padaromas žaislas keturkojui. O šis bus laimingas.

4. Pasiūkite šildantį kilimėlį. Tiesiog švarią, be poros likusią kojinę užpildykite ryžių kruopomis ir užsiūkite. Pašildykite tokią kojine mikrobangų krosnelėje apie minutę ir pridėkite prie skaudančių kūno vietų. Geriausia tai, kad ryžiais pripildyta kojinė prisitaiko prie kojos, kaklo, peties formos.

5. Registruokite kojinę pažinčių portale. Taip, yra ir tokia galimybė. Vilniaus Naujamiesčio rajone įkurdintą vienišų pirštinių klubas turi „kolegą“ – vienišų kojinių portalą „SingleSocks“. Čia žmonės kelia be poros likusių kojinių nuotraukas ir ieško joms tinkamos poros. Beje, birželio mėnesį du savo kojinei porą suradę žmonės laimės skalbimo mašiną.

6. Pasidarykite „kvapuką“. Nenaudojamą švarią kojinę užpildykite specialiu aromatiniu mišiniu, kurį galite rasti parduotuvėse. Pakabinkite kvepiančią kojinę ant spintos skersinio arba įdėkite į stalčių. Jei į kojinę pridėsite levandų, apsaugosite drabužius nuo kandžių.

7. Pasisiūkite antistresinį kamuoliuką. Jums reikės plastilino, folijos ir, žinoma, kojinės. Apvyniokite plastilino kamuoliuką folija, įdėkite į kojinę ir atvirą jos galą suriškite.

8. Aprenkite augintinį. „Youtube“ kanale apstu vaizdo įrašų, kaip didesnę kojinę galite paversti megztiniu savo mažam šuniukui. Paprastai tam reikia tik žirklių, adatos su siūlu bei šiek tiek ūpo.

9. Naudokite jas perstumdydami baldus, kraustydamiesi. Tam, kad stumdomi baldai nesubraižytų grindų dangos, kojinėmis „apmaukite“ jų kojas. Į kojines taip pat galima supakuoti stiklines, vazas, puodelius ir taip apsaugoti nuo dūžių pervežant.

10. Laikykite žaidimų detales. Vienišą kojinę taip pat galite panaudoti vietoje maišelio įvairioms, lengvai pametamoms stalo žaidimų detalėms: kortelėms, kauliukams, figūrėlėms.

Aut. teisės: Kauno diena
Kauno diena

(12)
(14)
(-2)

Komentarai (6)