„Motorola“ skelbia revoliuciją – grįžo su galingais ir pažangiais telefonais (Video)  (2)

Naujausių pasiekimų demonstracijoje „Lenovo Tech World 2016“ dabar kinams priklausantis buvęs amerikiečių prekinis ženklas „Motorola“, praėjus nedaug laiko nuo nebrangių išmaniųjų telefonų „Moto G4“ linijos pristatymo, grįžo su dar pažangesniais ir galingesniais flagmanais.

Populiarią „Moto X“ seriją pakeis „Moto Z“, kuri žada būti ne mažiau įdomi dėl papildomų aksesuarų „Moto Mods“.

Naują „Motorola“ flagmanų liniją atstovauja du modeliai – „Moto Z“ ir „Moto Z Force“ (JAV teritorijoje jie bus parduodami su „Droid“ priešdėliu pavadinime).

Abi naujienos turi bendrą dizaino koncepciją, ploną metalinį korpusą (standartinės versijos storis yra vos 5,19 mm), o pagrindinis dėmesys skiriamas kamerai, kurios stambus modulis komplektuojamas su optiniu vaizdo stabilizavimu, lazeriniu fokusavimu ir dviguba blykste.

„Moto Z“ naudoja 13 MP jutiklį, o „Moto Z Force“, kaip ir dera bekompromisiam flagmanui, gavo 21 megapikselių kamerą. Abiejų diafragma – f/1.8. Asmenukėms gamintojas parinko 5 megapikselių f/2.2  modulį su dideliais pikseliais (1,4 μm) ir LED blykste, todėl aukštos kokybės vaizdus gausite bet kurioje situacijoje.

Savo gerbėjus gamintojas nudžiugins ir technine įranga. „Moto Z“ tandemas gavo 5,5″ Super AMOLED ekraną su 2560 x 1440 pikselių rezoliucija („Moto Z Force“ atveju jis apsaugotas nuo žalos naudojant „ShatterShield“ technologiją).

Jis turi „Snapdragon 820“ lustą su 2.2 GHz dažniu, 4 GB LPDDR4 tipo RAM, 32/64 GB vidinės atminties, microSD kortelių lizdą, ant priekinio skydelio įtaisytą pirštų atspaudų skaitytuvą (kvadratinis mygtukas), 2600 mAh („Moto Z“) ir 3500 mAh („Moto Z Force“) mAh bateriją bei „Android Marshmallow“.

Išmanieji neturi 3,5 mm garso išvesties, o muziką į ausines perduos per USB Type-C jungtį. Komplekte rasite perėjimą į seno tipo jungtį.

Na, o dabar desertas. Įkvėpti, ko gero, „LG G5“ „draugų“ pavyzdžio, „Motorola“ kartu su išmaniaisiais telefonais pristatė priedų seriją „Moto Mods“, kurią dabar sudaro „JBL SoundBoost“, „Moto Insta-Share Projector“, „Incipio offGRID“ ir „Moto Style Shells“.

Pastarieji jau pažystami „Moto X“ savininkams – tai įvairių medžiagų ir tekstūrų galiniai dangteliai. Kur kas įdomesni yra kiti aksesuarai. „JBL SoundBoost“ yra priedas su papildoma 1000 mAh baterija ir dviem 27 mm garsiakalbiais, kurių bendra galia siekia 6W. „Motorola“ žada, kad šis „modas“ užtikrins neprilygstamą kokybę ir garsumą.

„Moto Insta-Share Projector“ telefoną pavers į kišeninį projektorių, galintį ant lygaus paviršiaus atkurti iki 70 colių projekciją su 480p rezoliucija. Šis modulis turi papildomą 1100 mAh bateriją.

Paskutinis anonsuotas aksesuaras „Incipio offGRID“ yra skirtas tiems, kuriems reikia ilgo baterijos darbo laiko. Jame įmontuota 2220 mAh talpos baterija su bevielio įkrovimo funkcija, kuri naujienoms turėtų pastebimai pratęsti „gyvenimą“ be elektros tinklo.

„Motorola“ tikina, kad visi priedai bus tinkami ir būsimiems „Moto Z“ serijos modeliams.

„Motorola Moto Z“, „Moto Z Force“ ir „Moto Mods“ JAV operatoriaus „Verizon“ vartotojus pasieks vasarą, o Europoje jie pasirodys tik rugsėjo mėnesį. Kainos nebuvo atskleistos.

 

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(36)
(2)
(34)

Komentarai (2)