EISA paskelbė geriausius mobiliuosius telefonus ir nešiojamą elektroniką 2016 – 2017 metams  (1)

50 specializuotų leidinių vienijanti „Europos garso ir vaizdo asociacija“ (EISA) tradiciškai, nelaukdama metų pabaigos, paskelbė, jų manymu, geriausius Europoje platinamus elektronikos įrenginius.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2016-08-18 EISA paskelbė geriausius mobiliuosius telefonus ir nešiojamą elektroniką 2016 – 2017 metams  (1)

Čia pateiksime mobiliųjų įrenginių Top-10 su specialistų argumentais, paaiškinančiais tokį pasirinkimą.

Geriausias USB DAC/ausinių stiprintuvas 2016 – 2017: Chord Mojo

„Chord Mojo“ pasižymi kompaktiškumu, USB jungtimi, aliuminio korpusu ir spalvotais mygtukais. Baterijos maitinamas DAC naudoja pagal užsakymą sukurtą kodą, žada suderinamumą su LPCM garsu iki 768kHz ir iki 256 kHz DSD. 

Išplėtimo moduliai leidžia naudoti priimti SD atminties korteles bei Wi-Fi ir Bluetooth belaidžius ryšius. „Chord Mojo“ siūlo gerą universalumo, garso kokybės ir kainos derinį.

Geriausias biudžetinis išmanusis telefonas 2016 – 2017: Coolpad Torino

Šis biudžetinis išmanusis telefonas siūlo dvi nuostabias aukštos klasės funkcijas, kurios stebina, atsižvelgiant į jo kainą – ypač spartų 4G ryšį ir pirštų atspaudų jutiklį, kuris gali būti naudojamas ne tik saugumo padidinimui, bet ir programų aktyvavimui arba fotografavimui.

Jūs galite vienu metu naudoti dvi „Facebook“, „Viber“, „WhatsApp“ ir t.t. sąskaitas, be to čia taip pat yra privati erdvė jūsų nuotraukoms, vaizdo įrašams ir pranešimams. „Coolpad Torino“ našumą užtikrina aštuonių branduolių „Snapdragon“ procesorius su 3GB RAM, failams ir OS yra 16GB vidinės atminties,  išplečiamos microSD kortele, vaizdą atkuria 5,5 colių ekranas.

Visa tai retai galima rasti telefone už tokią kainą Europoje - Lietuvoje jį galima įsigyti už 150-200€.

Geriausias mobilusis prietaisas 2016 – 2017: Garmin fēnix 3 HR

„Garmin fēnix 3 HR“ siūlo viską, ko galima tikėtis iš sporto režimo stebėjimo prietaiso. Be geriausių savo klasėje tiek lauko, tiek sporto funkcijų čia taip pat rasite išmanųjį laikrodį su daugybe įrangos ir funkcijų. Galimybės ir dizainas specialistus „Garmin fēnix 3 HR“ privertė pavadinti inovatyviausiu ir geidžiamiausiu mobiliuoju prietaisu.

Geriausias pažangus išmanusis telefonas 2016 – 2017: HTC 10

EISA ekspertai šiemet Europoje nerado nieko geriau už „Qualcomm Snapdragon 820“, 4GB RAM, 5,2 colių QHD ekrano, 3000 mAh baterijos su „Quick Charge 3.0“ technologija ir 12 MP UltraPixel kameros derinį. Firminė sąsaja „Sense UI“ specialistus sužavėjo grynumu be pasikartojančių aplikacijų, ir todėl jie nusprendė „HTC 10“ pavadinti geriausiu metų flagmanu. Išmanusis taip pat gali pasigirti 24 bitų Hi-Res garsu bei metaliniu korpusu.

Lietuvoje jį galima įsigyti už 755€.

Geriausias VR šalmas 2016 – 2017: HTC Vive

Pateikiamas su pora bevielių valdiklių ir dvejomis bazinėmis stotimis, šis VR šalmas rodo virtualios realybės vystymosi kelią. Jis turi priekyje įmontuotą kamerą, kuri nepastebimai sulieja realų pasaulį su virtualia realybe. Su savo 32 jutikliais, 110° matymo lauku, 2160×1200 pikselių raiška ir 90Hz atnaujinimo dažniu, „HTC Vive“ siūlo sklandų veiksmą, nuostabią grafiką ir labiausiai svaiginančią VR patirtį rinkoje. 360° judesių sekimas VR patirtį pakelia į visiškai naują lygį, kuris stebėtinai tiksliai nustato padėtį erdvėje ir sukuria tikrovišką virtualų pasaulį.

Geriausias vartotojų išmanusis telefonas 2016 – 2017: Huawei P9

„Huawei P9“ siūlo 5,2 colių IPS-NEO LCD ekraną su Full HD rezoliucija, aštuonių branduolių „HiSilicon Kirin 955“ SoC, 3000 mAh bateriją, „Android OS 6.0“ su „Emotion UI 4.1“ ir kokybiškas korpuso medžiagas. Bet labiausiai EISA asociacijos narius sužavėjo tai, kad „Huawei“ yra pirmasis gamintojas, „Leica“ fotografijos praktinę patirtį perkėlęs į mobiliuosius įrenginius. Dvigubo objektyvo kamera fiksuoja daugiau šviesos ir suteikia geresnį aiškumą tiek nuotraukose, teik vaizdo įrašuose.

Lietuvoje „Huawei P9“ galima įsigyti už 300€-725€.

Geriausios mobiliosios kolonėlės 2016 – 2017: JBL Charge 3

Šviežios išvaizdos prietaisas su dvigubu pasyviu aušintuvu giliai ir galingai atkuria žemus dažnius ir tokiu būdu pagerina bendrą garso kokybę. Norėdami dar pagerinti muzikos klausymo patirtį galite prijungti kelis garsiakalbius iš karto, kad būtų galima sinchroniškai atkurti tą patį garsą.

Jums nereikia jaudintis dėl lietaus ar išsiliejimų, nes „JBL Charge 3“ atitinka IPX7 sertifikato reikalavimus ir net gali būti panardintas į vandenį. Viena iš geriausių jo savybių yra 6000mAh baterija, kuri užtikrina iki 20 valandų grojimo, ir taip pat gali būti naudojama kaip maitinimo šaltinis kitiems mobiliesiems įrenginiams, dėl to kelionėse jis yra idealus muzikos prietaisas.

Lietuvoje jas galima įsigyti už 180-200€.

Geriausios mobiliosios ausinės 2016 – 2017: JBL Reflect Mini BT

Šios Bluetooth ausinės EISA specialistus sužavėjo šviežia spalvų schema, gerai apgalvotomis funkcijomis ir praktiniu pritaikymu, nes idealiai tinka sportui. Jūs įvertinsite prakaitui atsparias medžiagas, kelias galimas ausinių formas ir šviesą atspindintį laidą saugiam bėgiojimui naktį. Šios itin lengvos ausinės yra pajėgios atkurti aiškų ir sodrų garsą, gilius žemus dažnius ir gerai izoliuoja nuo išorinio pasaulio triukšmo. Be to  „JBL Reflect Mini BT“ turi integruotą mikrofoną, kuri slopina foninį triukšmą kalbant telefonu. Muziką su vieno įkrovimu galite klausyti iki aštuonių valandų.

Geriausia mobilioji inovacija 2016 – 2017: LG G5

Įspūdingas aukštos klasės išmanusis telefonas su kartu savo „draugais“ buvo pripažintas geriausia šių metų inovacija. Naujoviška modulinė konstrukcija leidžia keisti telefoną pagal savo konkrečius poreikius, bet kuriuo konkrečiu momentu.

Ji taip pat išsaugo nuostabias nuotraukas, nes turi dvigubą kamerą su plačiakampio objektyvu pasirinkimu. Vartotojai gali pridėti „CAM Plus“ modulį arba padidinti garso kokybę naudojant 32 bitų DAC „Hi-Fi Plius“. G5 taip pat siūlo aiškiai vaizdą atkuriantį 5,3 colių Quad HD ekraną su 850 nitų ryškumu ir aukštu pikselių tankiu.

Lietuvoje LG G5 galima įsigyti už 500€.

Geriausia išmaniojo telefono kamera 2016 – 2017: Samsung Galaxy S7 / S7 edge

„Samsung“ flagmanų duetas puikiai pasirodė beveik kiekvienoje fotografavimo aplinkoje. 12 MP „Dual Pixel“ jutiklis pasižymi padidintais pikseliais, kurie paspartina automatinio fokusavimo procesą. f/1.7 objektyvas fiksuoja daugiau šviesos ir leidžia nuotraukose užfiksuoti daugiau detalių net tamsoje. Galite išsaugoti nuotraukas RAW formatu ir filmuoti 4K rezoliucija. „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ fotoaparatų programinė įranga turi Pro režimą tokiems atvejams, kai reikalingos labai kūrybingos ir profesionaliai atrodančius nuotraukos.

Lietuvoje „Galaxy S7“ ir „Galaxy S7 edge“ kainuoja 585€-710€.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM
(34)
(12)
(22)

Komentarai (1)