„Microsoft“ paskelbė minimalius reikalavimus kompiuteriams, kurie galės išbandyti virtualią realybę „Windows Holographic“ (Video)  ()

„Microsoft“ planuoja įdiegti virtualios realybės palaikymą visuose kompiuteriuose su „Windows 10“. Tai turėtų įvykti kitais metais pasirodžius atnaujinimui „Creators Update“.

Kaip ir kiti VR technologijų pionieriai, „Microsoft“ kuria savo sistemą „Windows Holographic“, kuri formuoja papildytos realybės aplinką „HoloLens“ pagrindu.

Programinės įrangos milžinė jau paskelbė, kad jų VR šalmus bus galima įsigyti už 299 dolerius, o dabar jau tapo žinomi minimalūs reikalavimai kompiuteriams, kurių vartotojai galės pasinerti į „Microsoft“ virtualią realybę.

Naujausiose bandomosiose „Windows 10“ versijose pasirodė programėlė „Windows Holographic First Run“, kuri parodys ar kompiuteris atitinka minimalius reikalavimus:

  • 4 GB RAM;
  • 1 GB laisvos vietos kaupiklyje;
  • USB 3.0 jungtis;
  • Vaizdo plokštė su DirectX 12 palaikymu;
  • Keturių branduolių procesorius.

Kaip matote, daugelis pastarųjų metų kompiuterių palaikys „Microsoft“ virtualios realybės versiją, tačiau pagrindinis klausimas išlieka pritaikyto turinio trūkumas.

Išsamesnė informacija apie VR šalmus ir susijusias temas bus atskleista gruodžio vyksiančiame specialiame renginyje. Galbūt tuo pačiu metu bus paskelbta apie platformos „Holographic Shell“ suderinamumą su trečiųjų šalių įrenginiais, pavyzdžiui, „HTC Vive“ ir „Oculus Rift“.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(16)
(1)
(15)

Komentarai ()