Tokio dar nebuvo: pristatytas telefonas iš aerokosminio aliuminio lydinio (Video)  ()

„OnePlus“ pristatė „OnePlus 3T“ išmaniojo telefono riboto tiražo modifikaciją, pavadintą „Midnight Black“. Pirmieji 250 „OnePlus 3T Midnight Black“ vienetai su 128 GB flash atminties jau parduodami „Hypebeast“ parduotuvėse už 479 $ kainą. Stilinga juodos spalvos versija pirmiausia buvo pasiūlyta populiarių mažmenininkų „Colette“ ir „Hypebeast“ pirkėjams, o kitą savaitę išmanųjį bus galima rasti bendrovės oficialioje svetainėje. „OnePlus 3T Midnight Black“ galima įsigyti nuo kovo 28 d. Europoje, JAV ir Honkonge.

Gamintojas tikina, kad riboti  tiražą privertė gana sudėtingas korpuso gamybos procesas. Išmaniojo korpusas susideda iš aerokosminio aliuminio lydinio, padengtu 14 mikronų storio dažų plėvele, o tokių sluoksnių iš viso yra trys. Šios technologijos dėka, anot „OnePlus“, išmanusis visada atrodys nepriekaištingai, kaip pirmą dieną.

Prisiminsime, kad „OnePlus 3T“ siūlo 5,5“ „Optic AMOLED“ ekraną, platformą „Snapdragon 821“, 6 GB RAM, iki 128 GB kaupiklį, dvi 16 megapikselių kamera, pirštų atspaudų skaitytuvą, 3400 mAh talpos akumuliatorių ir operacinę sistemą „Android 7.1.1 Nougat“

Apie naujienos dizaino subtilybes gamintojo atstovas papasakojo specialiame vaizdo įraše:

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(5)
(4)
(1)

Komentarai ()