Netradicinis sprendimas: „OnePlus“ pristato keramikinį išmanųjį telefoną  (1)

Dėl savo „flagmanų žudikų“ žinoma Kinijos bendrovė „OnePlus“ šiandien pristatė porą savo gaminių. Vienas iš jų tikrai nustebino, nes išmaniojo telefono rėmas pagamintas iš keramikos!

Gamintojas žada, kad šis prietaisas bus skirtos tiems, kurie išvaizda svarbesnė už našumą. Išmanusis telefonas iš tiesų negali pasigirti įspūdingomis techninėmis charakteristikomis, tačiau kūrėjai nustebino naujienos korpuso medžiagomis.

Išmanusis telefonas yra dviejų versijų: Onyx ir Ceramic. Pirmasis derina stiklą ir metalinį rėmą, o tai mes jau ne kartą matėme kitų gamintojų prietaisuose. Tačiau antrasis modelis yra pagamintas iš keramikos.

 

„OnePlus X“ bus ekskliuzyvinis, nes jų bus pagaminta tik 10 tūkst. vienetų. Abu modeliai gavo 5 colių AMOLED ekraą su 1920×1080 pikselių rezoliucija, keturių branduolių procesorių „Qualcomm Snapdragon 801“, 3 GB RAM ir 16 GB noulatinės atminties, 13 megapikselių pagrindinę ir 7,6 Mp priekinę kameras.

Naujienų akumuliatorių talpa yra 2525 mAh. Prietaisai turi du lizdus SIM kortelėms (vienas kartu su MicroSD). „Onyx“ versijos svoris yra 138 g, o „Ceramic“ – 160 g. Abiejų prietaisų matmenys tokie pat – 140х69х6,9 mm.

Išmaniuosius valdys „OxygenOS“ operacinės sistema, kurios pagrindas yra „Android 5.1.1 Lollipop“.

„OnePlus X Onyx“ Europoje kainuos 269€, o keraminis modelis bus brangesnis – 369€. Išmaniuosius telefonus bus galima įsigyti nuo lapkričio 5 d.

Aut. teisės: TOPCOM
TOPCOM

(13)
(9)
(4)

Komentarai (1)