Įdomybės iš Kinijos: itin plonos išmaniosios „Xiaomi“ svarstyklės pateikia kur kas daugiau informacijos nei tik kūno svoris  ()

Vis daugiau žmonių šiais laikais sportuoja. Tai - gera tendencija, galinti pagerinti visuomenės sveikatą. Elektronikos gamintojai į tai reaguoja pasiūlydami gausybę įvairių sportuojantiems skirtų įrenginių ir programų. Ar žinote, kuo naudingos išmaniosios svarstyklės? Kokius duomenis jos pateikia? Ir kuo ypatingas „Xiaomi“ pasiūlymas?

„Xiaomi“ išmaniosios svarstyklės yra labai plonos (mažiau nei pusantro milimetro storio) ir atrodo tikrai moderniai. Jos yra pagamintos iš ABS plastiko, kuris yra gana tvirtas ir greitai nesidėvi. LED ekranas paslėptas - kai svarstyklės yra išjungtos, ekrano visai nematyti. Taigi, tai moderniai atrodančios svarstyklės, lengvai rasiančios sau vietą bet kuriuose namuose.

Žinoma, jos matuoja kūno svorį. Galima pasirinkti matavimo vienetus, svarstyklės veikia aplinkoje, kurioje temperatūra yra nuo nulio iki 40 laipsnių šilumos. Jomis gali naudotis žmonės, sveriantys iki 150 kg. Tačiau jos daro kur kas daugiau nei tik parodo jūsų svorį.

Išmaniosios „Xiaomi“ svarstyklės matuoja ir kitus žmogaus kūno parametrus. Jų paviršiuje yra keturi nerūdijančio plieno elektrodai, kurie per kūną paleidžia silpną, nejaučiamą elektros srovę ir matuoja kūno varžą. Taip svarstyklės gali apskaičiuoti KMI, raumenų, kaulų ir riebalų masę, vandens kiekį organizme ir taip toliau. Duomenys pateikiami labai greitai ir tiksliai - tereikia parsisiųsti specialią programėlę.

Su išmaniuoju telefonu „Xiaomi“ svarstyklės bendrauja „Bluetooth“. Teigiama, kad duomenys perduodami labai greitai, o vienomis svarstyklėmis gali naudotis net 16 žmonių. Galiausiai, svarstyklės nereikalauja priežiūros - tereikės kartas nuo karto pakeisti keturias AAA tipo baterijas.

Išmaniosios svarstyklės, matuojančios ir interpretuojančios kūno varžą, yra gana populiarios dėl pateikiamų duomenų. Tokie įrenginiai anksčiau būdavo sutinkami tik ligoninėse, sveikatingumo centruose ar sporto salėse, todėl vos pasirodę rinkoje jie susilaukė aktyvų gyvenimo būdą propaguojančių žmonių susidomėjimo.

Šios išmaniosios „Xiaomi“ svarstyklės kainuoja kiek daugiau nei 48 eurus. 

Aut. teisės: Technologijos.lt

(8)
(3)
(5)

Komentarai ()

Visi šio ciklo įrašai