Kinai žada, jog naujasis biudžetinis telefonas tamsoje fotografuos taip gerai, kaip joks kitas jo konkurentas  ()

Dauguma biudžetinės klasės išmaniųjų telefonų nepasižymi didelėmis perspektyvomis fotografuojant tamsoje, tačiau „Leagoo“ skelbia, jog atliko didelį darbą, kad išgautų geriausią įmanomą rezultatą.

Fotografavimas tamsoje - iššūkis bet kokiam telefonui ir net profesionaliam fotoaparatui. Kai šviesos yra mažai, reikia sugaudyti kiekvieną fotoną ir tik taip galima tikėtis nors kiek geresnio rezultato. Ir čia atsiveria daug erdvės konkurencijai - gamintojai sugalvoja įvairių gudrybių, bet visos jos kainuoja papildomus pinigus. Tad biudžetiniams modeliams dar sunkiau. 

Štai dėl to stebina ir intriguoja Kinijos kompanijos „Leagoo“ išplatintas pranešimas spaudai, jog netrukus pasirodysiantis biudžetinės klasės įrenginys „Leagoo M5 Edge“ galės ypatingai gerai fotografuoti tamsoje. Ką tokio galėjo sugalvoti kinai vos 99 JAV dolerius kainuojančiame „Leagoo M5 Edge“?

Klausimas įdomus, atsakymas nelabai aiškus. Kol kas skelbiama, kad nugarėlėje telefonas turės 13MPx raiškos vaizdo jutiklį su f/2.0 diafragma bei 4P lęšiu. Gamintojas tvirtina, kad visa paslaptis - būtent 4P lęšyje, kuris leis užfiksuoti geresnės kokybės vaizdus net ir esant prastam apšvietimui.

Ar tikrai taip ir bus, parodys nepriklausomos apžvalgos, bet jei šis modelis fotografuos bent kiek geriau už kitus biudžetinius modelius ir tai jau geras pasiekimas. 

Priminsime, kad „Leagoo M5 Edge“ išsiskirs lenktų kraštų ekranu su itin siaurais rėmeliais. Oficiali „M5 Edge“ modelio prekyba turėtų prasidėti dar šį mėnesį. „Leagoo M5 Edge“ veikimu rūpinsis našus 4 branduolių procesorius „MediaTek MT6737“, o šalia jo darbuosis 2GB operatyviosios atminties (RAM). Vartotojų duomenims saugoti gamintojas integravo 16GB vidinės atminties, kurią taip pat bus galima praplėsti microSD atminties kortele. Įrenginio veikimą turėtų palaikyti 2000 mAh talpos baterija.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(6)
(-3)

Komentarai ()

Susijusios žymos: