Š. Korėja jau turi vandenilinę bombą: kokias paslaptis išduoda žemės drebėjimai ir kokia yra visų įvykių chronologija

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vytautas50 2017-09-05 09:11
Storuliukas sėkmingai vysto technologijas o Trumpas tik trepsi kojomis. Raketos skrenda virš JAV sąjungininkės ir niekas jų nenumuša. Labiau nei keista ir juokinga. Reik daryt išvadą kad Lietuva bus "saugoma" taip pat efektyviai.
stiklas 2017-09-05 10:52
Faktas, kad patikimo priešnuodžio raketoms pasaulyje dar nėra. Tam tikros sistemos liaupsinamos, testų metu sugeba numušti pavienę raketą, bet jų efektyvumas mano akimis labai abejotinas. Realybėj paleidus raketų krušą viena kita garantuotai pasieks taikinį - apsaugos tik bunkeris kilometro gylyje.
Ar_as? 2017-09-05 11:11
Numušimo atveju tas pats veikėjas pakomentuotų, kad "blogio ašis amerika provokuoja mažą mielą ir pūkuotą Šiaurės Korėją, ir ta raketa gal ne raketa buvo, o gal jos nebuvo ir iš vis, gal nenumušė, o jeigu numušė, tai ji skrido visai ne ten ir nešė gal kalėdinius atvirukus ir maistą badaujantiems amerikos vaikams".
vytautas50 2017-09-05 11:35
Šiaip JAV šitas storuliuoko šou visiškai naudingas. Pietų korėjiečiai nori ginklų iš JAV už milijardus. Ar gali būti geriau kai koks kvailys savo veiksmais skatina pirkti iš tavęs ginklus. Net prasminga slapčia išrašyti premiją nuo sandorio.