Galingi objektyvai porai „YouTube“ kūrėjų leido iš toli pažvelgti į paslaptingą „Area 51“ (Video)  ()

51-oji teritorija arba angliškai vadinama „Area 51“ yra ypač slapta karinė bazė Jungtinių Amerikos Valstijų pietvakarių Nevadoje. Bazė buvo įkurta 1955-aisiais ir oficiali jos paskirtis yra skelbiama kaip naujų lėktuvų ir ginklų išbandymo zona. Tačiau bazė yra itin saugoma, todėl netrukus ji tapo įvairių konspiracijų objektu.


Kai kurie tiki, kad šioje bazėje yra laikomi ateiviai ir sudužę jų erdvėlaiviai, todėl ši vieta kasmet pritraukia didžiulius kiekius smalsautojų.

Deja, patekti į šią zoną pašaliniams yra neįmanoma - bazė yra saugoma 24 valandas per parą ir priartėjus prie jos nors kiek arčiau it iš niekur pasirodo apsauga, kuri turi leidimą šaudyti ir prireikus pašalinius net nušauti.

Tačiau Timas ir Tracey Doyle'ai, kurie „YouTube“ turi savo kanalą pavadinimu „Ateivių ieškotojai“ (angl. „UFO Seekers“), nusprendė nufilmuoti ir nufotografuoti kelis paslaptingosios bazės vaizdus iš visai kitos vietos, kurioje nekiltų pavojus jų gyvybei.

Porai teko užlipti į beveik 2,5 kilometrų aukščio kalno viršūnę, nutolusią 25 kilometrus nuo karinės bazės. Šiems vaizdams užfiksuoti jie naudojo itin pažangias kameras.

„UFO Seekers“ susuktas vaizdo įrašas

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(33)
(24)
(9)

Komentarai ()