BMW parodė naujojo didelio X7 visureigio gamybą iš arti - pirmieji vaizdai, kaip iš tikro atrodys šie galiūnai (Video)  (3)

Pietų Karolinos valstijos Spartanburgo mieste įsikūrusioje gamyklose jau surinkti pirmieji X7 visureigiai.

Šie automobiliai yra „pre-production" serijos - kol kas skirti ne klientams, o bandomiesiems važiavimams bei parodoms ir dar bus testuojami prieš pradedant serijinę gamybą, tačiau pirmosios nuotraukos intriguoja.

Sprendžiant pagal jas, serijinis X7 pernelyg nesiskiria nuo išraiškingojo „iPerformance“ koncepto, kuris šiais metais debiutavo Frankfurto automobilių parodoje.

Priekiniai žibintai yra tokie pat siauri, o prekės ženklui būdingos dvigubos radiatoriaus grotelės sumontuotos aukštai ir papuoštos masyviais chromo rėmeliais.

Kadruose vaizdo šonu pateikiama nedaug, tačiau ir čia galima įžvelgti ryškius koncepcinio modelio bruožus. Kaip ir buvo galima tikėtis, visureigis turės įprastas durų rankenėles ir šoninius veidrodėlius.

Variklio skyriuje galima pastebėti galingiausiuose BMW modeliuose montuojamą dviem turbinomis aprūpintą 4,4 litro darbinio tūrio V8 tipo motorą.

Prieš pradedant serijinę gamybą X7 bus perduotas specialistams, kurie patikrins, ar modelis atitinka techninius reikalavimus skirtingose rinkose. Taip pat bus atliekami papildomi testai ekstremaliomis sąlygomis Nevados dykumoje ir Skandinavijos sniegynuose. 

Didelis visureigis su trimis sėdynių eilėmis ateinančiais metais prisijungs prie gausios X serijos modelių gamos.

 

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(6)
(5)
(1)

Komentarai (3)