Kažkas darosi su „uTorrent“ programa: antivirusai ją rado kaip grėsmę saugumui  (13)

Kai kurie „Windows“ naudotojai pastebėjo, kad jų naudojama „uTorrent“ programa sulaukia dėmesio iš „Windows Defender“ ir kitų antivirusinės apsaugos įrankių, kurie informacijos siuntimuisi skirtą programą žymi kaip grėsmę. Kūrėjai mano, kad įspėjimai yra „klaidingai teigiami“, vertinimas galėjo pasikeisti dėl atnaujintos „uTorrent“ versijos.

Bet bėda viena nevaikšto: „MalwareBytes“ nuolatinė apsauga nuo kibernetinių grėsmių pateikia įspėjimą ir apsilankius programėlės parsisiuntimo interneto svetainėje - ji visą tinklalapį žymi kaip kenkėjišką.

Kaip jau minėta, kūrėjai mano, kad tai „klaidingai teigiami“ įspėjimai. Norint, kad ši programa vėl veiktų, teks antivirusinėje programoje sukurti išimtį jos procesams arba rinktis kitą siuntimosi programą.

Naudojantieji „uTorrent“ puikiai žino, kad kartu su šia programėlė visada bandoma įsiūlyti nereikalingo šlamšto, kuris mažų mažiausiai lėtina kompiuterį ar erzina iššokančiomis reklamomis, bet neatmestinas ir tikras kibernetinių saugumo skylių įtaisymo pavojus.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt

(22)
(3)
(19)

Komentarai (13)