Visiškai kitoks koncepcinis „Mercedes“ elektromobilis gali atimti žadą: „Mercedes-Benz EQ Silver Arrow“ atrodo kaip iš ateities (Video)  ()

Kalifornijos mieste Monteryje vyko „Pebble Beach“ konkursas, kuriame dalyviai pristatinėjo koncepcinius automobilius.

Negalima neigti, jog net nepaisant garsių prekės ženklų, dauguma automobilių išties atima žadą.

Naujausias jų – „Mercedes-Benz EQ Silver Arrow“, tiesiog atimantis žadą.

Automobilis, skirtas pagerbti legendinį „Silver Arrow“ – itin sėkmingą 1937–ųjų lenktyninį „Mercedes–Benz W125“, pagerinusį net kelis greičio rekordus.

Štai kaip jis atrodė.

„EQ Silver Arrow“ yra visiškai elektrinis, vienvietis „ateities“ automobilis. Kol kas jo užsisakyti neįmanoma.

„Daugiau nei prieš 80 metų gyvavę istoriniai „Silver Arrow“, šturmavę greičio rekordus, buvo tik pradžia. „EQ Silver Arrow“, nors savo forma primena legendinius modelius, yra sukurtas dar didesniam greičiui. Iki 100 km/val. jis įsibėgės per 2 sek.“, – džiaugiasi Gordenas Wageneris, įmonės „Daimler AG“ vyriausiasis dizaineris.

Naujojo „EQ Silver Arrow“ išorė pagaminta iš anglies pluošto, o jo dažų blizgesys sudaro įspūdį, lyg automobilis būtų aplietas skystu metalu. Vienvietis salonas, dar niekur nematyti ratai, pagaminti iš lengvo aliuminio ir turintys 168 rožinės spalvos stipinus, dengiančius pusę rato – visa tai negali nežavėti.

Nors tai tik koncepcija, jis siunčia žinią, kokie bus ateities sportiniai automobiliai.

„EQ Silver Arrow“ interjere dominuoja trys medžiagos – oda, metalas bei medis.

Automobilio baterijos galingumas – 80 kW. Nors 1937 metų „Silver Arrow“ turėjo net 12 cilindrų variklį, šis bus neabejotinai greitesnis. Ir koncepcijos pedalai, ir vairas – lyg iš filmo apie kosmoso užkariavimą. Tiesa, įlipti ir išlipti iš jo – gana sudėtinga.

Pasižiūrėkite, kaip „Pebble Beach“ konkurse buvo pristatomas šis stebuklas:

Aut. teisės: 15min.lt

(12)
(3)
(9)

Komentarai ()