Iki šiol „Tesla“ elektromobiliuose to dar nebuvo: Elonas Muskas paskelbė apie įdomų programinį atnaujinimą ir jau kviečia žaidimų kūrėjus įdomiam projektui  (9)

„Tesla“ automobilių programinė įranga yra reguliariai atnaujinama. Gerinamas saugumas, tobulinamos automobilių dinaminės savybės,kartais atsiranda ir naujų funkcijų ar vadinamųjų „Velykinių kiaušinių“. „Tesla“ automobilių programinė įranga greitai vėl bus atnaujinta ir automobiliai įgys įvairių papildomų funkcijų, tarp kurių - ir legendiniai „Atari“ žaidimai.


„Tesla“ automobiliai turi didelius ekranus, kuriais valdomos įvairios funkcijos. Iš esmės, būtent per juos galima keisti viską, nuo salono temperatūros, iki automobilio dinaminių charakteristikų. Jie taip pat veikia kaip planšetiniai kompiuteriai - juose galima naršyti internete. Tačiau akivaizdus potencialas iki šiol nebuvo išnaudotas - sistema neturėjo kompiuterinių žaidimų. Tai pasikeis kai maždaug po 4 savaičių vėl bus atnaujinta programinė įranga - tuomet elektromobiliuose pasirodys „Atari“ žaidimai.

„Atari“ kompanija buvo įkurta 1972 metais. „Atari“ kompiuteriniai žaidimai buvo labai paprasti savo technologijomis, tačiau kūrybiški ir įtraukiantys. Jie buvo prieinami kompiuterinių žaidimų salonuose ir konsolėse. Populiariausi iš jų buvo „Duck Attack!“, „Thrust“, „Pole position“, „Star wars“ ir „Asteroids“. Kol kas neaišku, kurie žaidimai atsidurs „Tesla“ automobilių pramogų sistemose, bet jau žinoma, kad lenktinių žaidimas „Pole position“ „Tesla“ automobiliuose tikrai atsiras- jį bus galima valdyti vairu, kaip senuosiuose žaidimų salonuose. Aišku, tik kai automobilis stovės vietoje.

Elonas Muskas taip pat pareiškė, kad tai nėra baigtinis procesas ir pakvietė žaidimų kūrėjus dirbti „Tesla“. Musko teigimu, kompanija artimiausiu metu stengsis į savo automobilius integruoti daugiau žaidimų ir norėtų, kad nemažai jų būtų originalūs, nesutinkami niekur kitur. Aišku, jie taip pat turi būti pakankamai paprasti, nes jokio pultelio, pelės ir klaviatūros automobiliuose nėra.

Skaitomiausi Naujausi

Programinės įrangos atnaujinimas „Tesla“ automobiliams suteiks ir kitų privalumų. Elektromobiliuose atsiras „Vakarėlių ir stovyklavimo režimas“, kuris leis priparkuotoje mašinoje net 48 valandas palaikyti pastovią temperatūrą, reguliuojamą šviesą, muziką ir galimybę įsikrauti išmaniuosius prietaisus. Tai, aišku, menkas iššūkis talpiosioms „Tesla“ baterijoms.

Galima įsivaizduoti, kad „Tesla Model X“ vairuotojai džiaugsis minėta funkcija. Elektromobiliai jau gali leistis ir į ilgesnius žygius, todėl jau yra žmonių, kurie stovyklauja prie savo „Tesla“ automobilių ar net jų viduje. 48 valandų limitas tikriausiai nustatytas tik dėl saugumo (kad baterijos neperkaistų ir per daug neišsikrautų), nes didžiulių „Tesla“ baterijų tikrai pakaktų ilgesniam laikui. Na, o žaidimai labai patiks keleiviams ir laukiantiems vairuotojams.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(12)
(3)
(9)

Komentarai (9)