„Ar kada bandėte atspaudų skaitytuvą ekrane? Tiesiog nuostabus dalykas“ („OnePlus 6T“ apžvalgų reitingas; išsamus palyginimas su „OnePlus 6“; Video)  ()

Šiame apžvalgų reitinge surasite apžvalgininkų atsiliepimus apie išmanųjį telefoną „OnePlus 6T“ ir jo palyginimą su „OnePlus 6“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Išmanusis telefonas „OnePlus 6T“

4,8 balai iš 5 | Pagal apžvalgų reitingą tai labai geras išmanusis telefonas |  nuo 578,30 € 

Peržiūrėjome ir atrinkome pačias išsamiausias ir objektyviausias „OnePlus 6T“ apžvalgas. Taip pat pateikiame detalias apžvalgos, kuriose „OnePlus 6T“ yra lyginamas su „OnePlus 6“.

Naudojame daiktų vertinimo sistemą. Šį reitingą sudarome tik griežtai atsižvelgdami į tai, ką kalba daiktus išbandę apžvalgininkai ir tam jokios įtakos nedaro nei asmeninė šį tekstą rengiančio autoriaus nuomonė, nei internetinių parduotuvių skelbiami reitingai.

Kaip sudarome apžvalgų reitingą ir kokiomis vadovaujamės taisyklėmis, galite plačiau susipažinti čia.

5 balai. 4 apžvalgos:

  • Антон Григорьев - ОБЗОРЫ – „Labai patogus ir naudingas dalykas yra pirštų atspaudų skaitytuvas ekrane. Man jis labai patinka ir veikia išties greitai. Net stebiuosi kodėl dar tokio dalyko neturi Samsung ar Apple kompanijos, joms tai reikėtų kuo greičiau padaryti, nes tai yra labai patogu. Ir esu praktiškai įsitikinęs, kad kokia nors kita kompanija, kaip „Xiaomi“, tokį dalyką biudžetiniuose telefonuose įdiegs jau kitais metais. Pats 6T ekranas yra labai geras ir kokybiškas – neturiu jam jokių priekaištų. Prie lašo formos ekrano išpjovos reikėjo kiek priprasti, bet dabar man atrodo, jog tai puikus sprendimas. 6T baterija yra kažkas tokio, kas mane labai džiugina. Aš daug bandžiau OnePlus telefonų, bet tai pats geriausias šios kompanijos telefonas baterijos atžvilgiu. Taip, 6T neturi 3,5 mm audio jungties ir tai kai kuriems bus rimtas trūkumas, bet baterijos tarnavimo laikas viską nusveria. Aš su šeima buvau Berlyne ir visą dieną intensyviai naudojau 6T telefoną – nuolatos įjungtas GPS ir žemėlapiai, nuotraukų ir video darymas, prisijungimas prie WiFi ir socialinių tinklų tikrinimas. Aš tiesiog kankinau šį telefoną ir jis vakare dar turėjo energijos. O ir greitąjį įkrovimą užtikrinantis įkroviklis yra puikus dalykas – vos per 30 minučių įkraunama 52 % baterijos. Tad tai vienas geriausių išmaniųjų telefonų su tokiais baterijos parametrais. Ir daugelis su manimi sutinka, kad baterijos veikimas yra gerokai svarbesnis dalykas nei 3,5 mm jungties buvimas. Tiesiog prijungiame adapterį ir problema išspręsta. Kas dėl pačio garso per ausines, tai čia OnePlus niekada labai stipriai neišsiskyrė, tačiau 6T per Bluetooth palaiko aptx ir aptxhd, tad jei jūsų ausinės taip pat palaiko šią technologiją, tai garso kokybe tikrai būsite patenkinti. Pačių garsiakalbių kokybė yra tikrai gera, nors ir ne stereo. Dėl pačio telefono veikimo, operacinės sistemos neturiu jokių priekaištų. Viskas aukščiausiame lygyje. Kameros darbuojasi gerai ir palyginęs OnePlus 6 su 6T, Pixel 3 ir Samsung Note 9 galiu pasakyti, jog daugeliu atveju 6T ne tik, kad nenusileidžia geriausiems flagmanams, bet kai kuriais atvejais netgi juos lenkia. Žinoma, visada gali būti geriau, bet kai 6T kainuoja dvigubai pigiau nei Note 9, o nuotraukų ir vaizdo įrašų kokybė skiriasi nežymiai arba visai nesiskiria, tai kam tada permokėti. Bendrai galiu pasakyti, kad 6T yra pats geriausias OnePlus kompanijos išmanusis telefonas ir aš jį tikrai rekomenduoju. Gal vienas tik toks subjektyvus minusiukas, kad OnePlus 6 yra laikomas puikiu biudžetiniu telefonu su flagmanų charakteristikomis ir jo kaina siekia apie 400 eurų, o 6T yra kiek brangesnis, nes paprasčiausia jo versija turi net 128 GB vidinės atminties. Tačiau jei rasite tokį modelį už 500 eurų – nedvejokite, tai puikus pasirinkimas.“
  • ASBYT – Šis apžvalgininkas naujuoju „OnePlus 6T“ intensyviai naudojosi 3 savaites ir jau gali pateikti išsamius šio telefono vertinimus. Žinoma, jis „OnePlus 6T“ palygina ir su „OnePlus 6“  modeliu. Tad apžvalgininkas teigia, kad „vizualiai šie du telefonų modeliai labai panašūs, bet naujajame 6T atsirado lašo formos ekrano išpjova ir pirštų atspaudų skaitytuvas iš nugarėlės persikėlė į patį ekraną. Patį 6T telefoną laikyti vienoje rankoje yra patogu bei malonu. Ekranas yra nuostabios kokybės, o ir jame įtaisytas pirštų atspaudų skaitytuvas yra smagus dalykas. Visgi, kalbant apie pastarąjį, jis nėra toks greitas, kaip OnePlus 6 telefono. Tačiau tai turbūt yra dėl to, kad OnePlus 6 turi aiškiai matomą skaitytuvą, o su 6T reikia kiek priprasti, kol tiksliai žinai kur tas skaitytuvas yra. Tačiau asmeniškai jo beveik nenaudoju, nes veido atpažinimas vyksta taip greitai, kad dažniausiai net nespėju prie ekrano pridėti savo pirštą. Taip pat verta pastebėti, kad nors 6T gavo didesnės talpos bateriją, bet jame nebeliko standartinės 3,5 mm audio jungties, kuri yra OnePlus 6 telefone. Tad į tai verta atkreipti dėmesį, prieš renkantis vieną iš šių modelių. Kalbant apie pačią bateriją, tai galiu pasakyti, kad 6T telefonas šiuo metu tokioje išmaniųjų telefonų kategorijoje yra pats geriausias pasirinkimas. Dėl „Oxygen“ operacinės sistemos jokių priekaištų – nuostabiai sklandus veikimas. Garsiakalbiai šių telefonų praktiškai nesiskiria, ir kaip jau minėjau OnePlus 6 apžvalgoje, jie nėra patys geriausi. Neblogi, bet kaip tokios kategorijos telefonai galėtų turėti ir geresnius. Kameros ant popieriaus atrodo beveik identiškos, tad pagrindiniai skirtumai programiniuose atnaujinimuose. 6T turi „Nightscape“ ir „Studio Lighting“ režimus. „Nightscape“ yra specialus režimas fotografuoti nakties metu ir jis tikrai pagerino daromų nuotraukų kokybę. „Studio Lighting“ režimas užtikrina tikrai labai gražias asmenukes. Tad kameros tikrai geros, ypač kalbant tokios kainos kategorijoje, bet skirtumai tarp OnePlus 6 ir 6T yra minimalūs. Tad manau, jog bendrai telefonai yra ganėtinai panašūs ir belieka tik jums patiems nuspręsti ko labiau reikia ir kuris modelis yra geresnis.“
  • The Tech Chap – „Tai kuo 6T skiriasi nuo OnePlus 6? 6T turi mažesnę išpjovą, talpesnę bateriją, pirštų atspaudų skaitytuvą ekrane ir geriau besidarbuojančią kamerą esant prastam apšvietimui. Na ir atrodo, jog programėlės greičiau atidaromos bei neverta pamiršti plonesnių telefono kraštinių. Visgi, daug dalykų yra tokių pačių, kaip ir OnePlus 6: tas pats procesorius, vaizdo plokštė, kamerų techniniai dalykai. Tačiau 6T neliko 3,5 mm audio jungties ir vis dar nėra atsparumo vandeniui standarto, nors kompanija teigia, kad aptaškymui abu telefonai yra atsparūs, stereo garsiakalbių, nors garso kokybė yra gana gera ir belaidžio baterijos įkrovimo, nors man asmeniškai tai nėra didelis trūkumas. Tad, manau, jog pats didžiausias 6T atnaujinimas yra jo 3700 mAh talpos baterija – po įprastos darbo su telefonu dienos dar lieka 35 % energijos, kai kuo tarpu OnePlus 6 telefone likdavo 20 %. Taip pat ir greitasis 6T baterijos įkrovimas yra puikus dalykas. Telefonas darbuojasi neįtikėtinai greitai ir galiu pasakyti, kad 6T turi geriausią valdymą gestais, kokį tik kada esu matęs Android telefonuose. Taip pat ir 6T turi patobulintą programėlių atidarymą, dėl kurio jos yra atidaromos greičiau nei OnePlus 6 telefone. Tai ypač jaučiasi atidarant didesnės apimties programėles, kaip PUBG žaidimą. Nors ir ne QHD, bet dėl ekrano kokybės neturiu jokių nusiskundimų. Pirštų atspaudų skaitytuvas ekrane yra šaunus dalykas ir veikia gana greitai bei kokybiškai, bet aš dažniau naudojuosi veido atpažinimo technologija. Lyginant daromų nuotraukų kokybę tarp OnePlus 6 ir 6T didelių skirtumų nematyti, nors yra įdiegta papildomų programinių triukų. Lyginant 6T nuotraukų kokybę su dvigubai brangesniu iPhoneXS matyti, kad 6T nuotraukos yra išties kokybiškos. Beje, verta paminėti, kad 6T nakties metu darytos nuotraukos visgi yra geresnės kokybės nei OnePlus 6, tačiau jas padaryti užtrunka ilgiau. Tad jei fiksuosite judantį objektą, jis bus kiek išplaukęs. Asmenukės yra taip pat kokybiškos ir didesnių nusiskundimų nėra. Filmuoti galima 4K 60 kadrų per sekundę, nors vaizdo stabilizavimas veikia filmuojant 4K 30 kadrų per sekundę. Kad ir vaizdo įrašų kokybė ne tobula, bet lyginant su gerokai brangesniais flagmanais ji yra išties gera. Tad turint galvoje, kad bazinį OnePlus 6T modelį galima įsigyti už maždaug 550 eurų, tai yra puikus išmanusis telefonas, kurį aš tikrai rekomenduoju.“
  • Android Police – Šis apžvalgininkas „OnePlus 6“ telefonu naudojasi jau keletą mėnesių ir jam pačiam labai įdomu ar verta jį pakeisti naujuoju „OnePlus 6T“, tad žingsnis po žingsnio palygina šiuos du išmaniuosius telefonus. „Pats pirmasis skirtumas yra jų išpjovose – 6T turi gerokai mažesnę lašo formos išpjovą, nors asmeniškai tikėjausi, kad ji bus dar mažesnė. Tačiau lyginant su 6-ją versija, tai vis tiek gerokai mažesnė išpjova. Taip pat 6T apatinė ekrano kraštinė yra plonesnė, kas taip pat yra gerai. 6T taip pat yra šiek tiek plonesnis – vos puse milimetro, bet tai vis tiek jaučiama. Taip pat 6T turi didesnės talpos bateriją – 3700 mAh, o OnePlus 6 turi 3300 mAh. Ir šis atnaujinimas yra tiesiog fenomenalus. Aš niekada neturėjau problemų ir su 6-ją versiją, bet su 6T dabar rezultatai yra dar geresni – nuolatos įjungus ekraną baterijos užtenka 6-7 valandoms. Kalbant apie procesorių, vaizdo plokštę, RAM, tai čia skirtumų kaip ir nėra. Abu telefonai naudoja tą patį Snapdragon 845, Adreno 630 ir taip toliau, tad ir veikia nuostabiai greitai. Galiu pasakyti, kad OnePlus 6 yra pats greičiausias telefonas, kokį tik iki šiol naudojau, tad ir su 6T nekils jokių problemų, bet vertinant apskritai – šioje srityje praktiškai niekas nepasikeitė. Dėl pirštų atspaudų skaitytuvo ekrane, tai galiu pasakyti, kad prie jo reikia laiko, kol priprantama. Tiesiog instinktyviai pirštas ieško skaitytuvo nugarėlėje, ypač jei naudojatės OnePlus 6 telefonu. Deja, bet 6T skaitytuvas veikia kiek lėčiau, nors negalėčiau pasakyti, kad taip lėtai, jog tai būtų kritinis dalykas. Dėl kamerų itin didelių pokyčių nepastebėjau. Taip, bendrai 6T nuotraukų kokybė yra geresnė, tačiau asmenukės man labiau patiko padarytos su OnePlus 6. Vaizdo įrašų kokybė yra praktiškai vienoda. Lyginant garsiakalbius galiu pasakyti, kad 6T telefone jie yra geresni – garsas stipresnis, geresni žemi tonai. Deja, bet 6T neliko LED pranešimų informavimo. Tarkime, OnePlus 6 telefone praleidus Facebook pranešimą, ant jo ikonėlės užsižiebia šviesos indikatorius, o dabar tokio dalyko neliko, tai reikia pačiam tikrinti ar yra kokių naujienų – tad toks pakeitimas man nepatinka. Apibendrinus galiu pasakyti, kad 6T nėra pats didžiausias OnePlus 6 atnaujinimas, nors ir turi rimtų patobulinimų. 6T turi didesnį ekraną, fantastišką bateriją ir geresnius garsiakalbius, tad kai kuriems OnePlus 6 naudotojams tokie dalykai gali būti itin svarbūs. Tačiau jei jau turite OnePlus 6 telefoną aš rekomenduočiau palaukti sekančios ir gerokai labiau atnaujintos kartos modelio, nes dabar OnePlus 6 tiesiog yra puikus telefonas ir keisti jo į 6T nematau didelės prasmės. Tačiau jei ieškote naujo telefono, tada 6T yra puikus pasirinkimas.“

4 balai. 1 apžvalga:

  • Recombu – „Aš OnePlus 6T naudojuosi jau mėnesį laiko ir galiu pasakyti, kad pats pirmas skirtumas nuo OnePlus 6 yra pirštų skaitytuvas. 6T jis yra pačiame ekrane ir nors atrodo šauniai, bet jis veikia kiek lėčiau. Visgi, nepasakyčiau jog tai yra didelė problema, nes jis vis tiek veikia kokybiškai. 6T turi puikų AMOLED ekraną ir yra apsaugotas Corning Gorilla Glass 6 ir nors neturi IP reitingo, tačiau 6T jau spėjo gauti lietaus ir jis toliau veikia kuo puikiausiai. Kraštinės 6T taip pat tapo plonesnės ir ekrano išpjova gerokai sumažėjo. Beje, jei ji jums nepatinka, tada ją telefono parametruose galima paslėpti, o kadangi ji gerokai mažesnė nei OnePlus 6 – toks veiksmas iš jūsų gerokai mažiau atims ekrano ploto. Kalbant apie patį telefono veikimą, tai neturiu jokių nusiskundimų, viskas veikia kokybiškai – jokių rimtų priekaištų. 6T nebeliko 3,5 mm audio jungties, bet pačioje pakuotėje yra specialus adapteris. Garsiakalbiai nėra patys geriausi, bet garso kokybė visai nebloga, o ir jo stiprumas yra ganėtinai didelis. Bluetooth 5.0 veikia puikiai, nepatyriau jokių ryšio problemų. Veido atpažinimas darbuojasi ypač greitai, net ir esant prastam apšvietimui, tad aš dažniausiai išvis nesinaudoju ekrane esančiu pirštų skaitytuvu. Didelis 6T atnaujinimas yra ir jo baterija, kuri yra tiesiog nuostabi, o ir įkrovimas vyksta ypač greitai. Taip pat verta paminėti ir tai, kad 6T turi daugiau vidinės atminties, tad jame tilps daugiau įvairios informacijos. Taip pat manau, kad nuotraukų kokybė kiek pagerėjo – ypač esant prastam apšvietimui – nes atsirado „Nightscape“ režimas. Tačiau tai nėra labai didelis atnaujinimas, lyginant su OnePlus 6. Tad tokie būtų pastebėjimai po mėnesio laiko, kai naudojuosi 6T telefonu.“

3 balai. 0 apžvalgų

2 balai. 0 apžvalgų

1 balas. 0 apžvalgų

Viena detaliausių „OnePlus 6T“ apžvalgų:

Speciali akcija ir sąlygos

„OnePlus 6T“ 6 GB RAM + 128 GB ROM - 9 % nuolaida - 578,3 eurai.

„OnePlus 6T“ 8 GB RAM + 128 GB ROM - tarptautinė versija - 13 % nuolaida - 560 eurai.

„OnePlus 6T“ 8 GB RAM + 256 GB ROM - 19 % nuolaida - 614,1 eurų.

Dar daugiau ir galingesnių „OnePlus 6T“ versijų pasiūlymų rasite čia.

Norite pigiau? Geriausias metas „OnePlus 6“ telefonams:

„OnePlus 6“ 6 GB RAM + 64 GB ROM - 31 % nuolaida - 355 eurų.

„OnePlus 6“ 8 GB RAM + 128 GB ROM - tarptautinė versija - 27 % nuolaida - 391 eurų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(11)
(5)
(6)

Komentarai ()