„Apple“ era baigiasi? Paskelbė ketvirčio finansinius duomenis ir jie tokie blogi pirmą kartą per pastarąjį 10 metų

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

daynewss 2019-02-03 11:58
iPhone jau seniai turėjo eit į dugną, bet kadangi 90% obuolių savininkų yra ant marketinginio koto pamauti, tai ne taip lengva "paleisti". Jau seniai yra geresnių telefonų daug mažesne kaina, o atsiradus Xiaomi jiems bus šakės. Aišku, neišsivysčiusiose šalyse, kur Apple asocijuojasi su "ala" statusu, kritimas bus lėtas, bet jei jau yankiai, uždirbdami po 100 000$ per metus sako, kad mokėti už telefoną 1300$ yra per daug, tai rodo, kad su kaina buvo perspausta. Mac'ai - taip pat įvaizdžio dalis, nes geresnių analogų už tą pačią/mažesnę kainą yra. Vienintelis tikrai neblogas daiktas yra planšetai, bet mano manymu ir čia juos pasivys bei pralenks Xiaomi. Beliks tik įvaizdis. Bet tai normalu. Dauguma pelningų įmonių praeina keturias įmonės stadijas. Apple dabar trečioje, t.y. jos žvaigždės valanda jau praeityje ir einama link 4 stadijos - likvidavimo. Gal ne šiandien, bet per max 10 metų iš jos liks Blackberry, Motorola ar HTC.
audriusn 2019-02-03 16:47
bl, dar vienas is chlaomi liudytoju sektos.
Eič 2019-02-03 17:01
Chuijovis - vertės brand'as, Apple - prabangos. Volkswagen Golf'as daro tą patį ką ir Mercedesas. Kažkaip Mercedeso brand'as nenyksta. Jei ir išnyks Apple (kas visai tikėtina) tai tikrai ne dėl kiniškų brandų. Čia laiko klausimas kol iSheeps susipras kaip su jais elgiasi brand'as. Būtent tas manau ir paveiks Apple.
audriusn 2019-02-03 17:18
o kas yra isheeps? ar cia androjobai taip bando pasirodyt protingesni? ar androsheepai savo kompleksus taip slept bando? O kodel tie 3.14zdabolai neverke, visiskai tylu buvo, kai siemet Rolex tiesiog eme ir padidino kainas. Nesigirdejo is ju, kokie Rolex blogi, o dar paklausa/pasiula kontroliuoja taip, kad daugumai modeliu eiles isigyt. Pabandyk nueit ir nusipikt Daytona. "Jei ir išnyks Apple (kas visai tikėtina)" - aha, jau skuba. Fagdroidu svajonese. Greiciau jau Googlas ta chlama palaidos, ka jau po truputi daro. Ka tada fagdroidai darys, patys dildem naujas versijas bruzins?
daynewss 2019-02-03 17:53
Androjobai tai čia tie, kurie Andrius 3,14sa?
daynewss 2019-02-03 17:59
1. O kur aš rašiau, kad iPhone blogi, o Xiaomi yra puikūs? 2. Neskaičiau T.lt apie Rolex kainas, o ir Rolex ne prie technologijų. 3. Siūlau pasidomėtį įrenginių skaičiumi, kaip keičiasi santykis Google artimiausius 15-20 metų Android tikrai nestabdys. 4. Ko toks piktas? Vieną ausinę pametei?
audriusn 2019-02-03 18:27
"2. Neskaičiau T.lt apie Rolex kainas," - gal del to, kad gearbeste ju neparduoda " o ir Rolex ne prie technologijų. " - ka??? "Gal ne šiandien, bet per max 10 metų iš jos liks Blackberry, Motorola ar HTC." - motorola, bl, pardon my french, motorola ir toliau sekmingai dirba su radijo rysio iranga. Ta pati oboltusai snekejo, kai Siemens telefonu skyriu uzdare - "Siemens bankrutuoja". "kaip keičiasi santykis Google" - google santykis? WTF? Fuchsia. Nesistebesiu jei padarys ja taip, kad niekas negales is jos izdivalkiu daryt. O ant androido des skersa.
Eič 2019-02-03 18:34
Fuchia toli gražu ne androidą pakeis.
vytautas50 2019-02-03 18:46
Problema slypi visai kitur. Kinai apribojo kai kurių Apple modelių pardavimą dėl patentų ir bendrai dėl "draugiškų" santykių su JAV. Priežastys kažkas negerai su patentais, kažkas negerai su duomenų vogimu JAV naudai ir t.t.. Norėdamas mušti lazdą surasi. O rinka tai milžiniška. Ir čia visos bėdos kai joje ribojimai. Iš kitos pusės tai ne pirmo būtinumo produktas ir analogai apart vardo ir statuso patvirtinimo niekuo ne blogesni.
audriusn 2019-02-03 18:55
kodel androresursai sako, kad tai numanomas "android successor"? "per metus sako, kad mokėti už telefoną 1300$ yra per daug" - todel, kad anksciau jie grynu aparatu kainu nelabai matydavo imdami su sutartim.
daynewss 2019-02-03 20:03
"..todel, kad anksciau jie grynu aparatu kainu nelabai matydavo imdami su sutartim." - išsiblaivyk, rytoj į darbą.
audriusn 2019-02-03 20:23

Z1pp4 2019-02-04 02:31
Tau max 14 metų? Ką tu apskritai gali išmanyti apie rinkodarą, kai tau telefoną nuperka tėvai kalėtų progą?
Z1pp4 2019-02-04 02:39
Man gaila to apple fanatiko. Realiai tai vartotojai suprato, kad yra daug platesnis pasirinkimas, nei revoliucija užapvalintais kampais. Plius labai stipriai supykdė apple išsidirbinėjimai su priedų pirkimu. Tarkim fast charger parduodamas papildomai, kai kiti gamintojai jau kelis metus siūlo komplektacijoje. Apskritai žvelgiant, apple nebepasiūlo nieko naujo - tas pats b tik kitoj rankoj. Žinoma - ir kiti nieko naujo nepasiūlo, bet tik kitų produktai yra žymiai pigesni, užtai vartotojai renkasi pigesnius telefojus, kurie niekuo nenusileidžia stagnuojančiam apple. Simple as that. Nokia irgi buvo lyderis, kai išleido savo 3310, bet ateina laikas, kai reikia užleisti pozicijas kitiem, arba būti pirmiem visom prasmėm, ne tik marketinge.
Paprastas_zmogus 2019-02-04 08:51
Viena iš priežasčių, kodėl iPad yra toks geras, taip pat yra softas. Kol apple vis labiau tobulina visą UX planšetėms, Google visiškai nuleido rankas ir iš Android pusės tai jau beveik miręs reikalas. To pasekoje Samsung, Xiaomi ir kas tik nori gali vytis kiek tik nori, bet vistiek nieko nepadarys, nes geras hardware be softo nieko vertas. Apskritai juokingas lyginimas su Blackberry, Motorola... Ypač kai šių kompanijų likimas obuoliui žadamas vien dėl to, kad "yra pigesnių variantų". Nu sorry, bet apple visais laikais kainuodavo brangiau nei analogai. Tai nesutrukdė jiems tapti bene pačia turtingiausia kompanija pasaulyje. Ir išvis labai keistus pavyzdžius pasirinkai... Blackberry ir HTC? Kompanijos, kurios išvis niekada jokių revoliucijų ar bent rimtų pokyčių rinkoje nesukūrė...
Laurynas19 2019-02-04 12:44
Pasak Dale Carnegie bei kitų rašytojų bei psichologų, žmogaus noras būti išskirtiniu ir įpatingu yra įgimtas ir toks pats svarbus kaip tuštinimasis, miegas ar maistas. Taigi daug žmonių yra pasiruošę mokėti didžiulius pinigus už to faktiškai nevertą daiktą jei tik jis suteiks išskirtinumo. Žinoma kita medalio pusė yra ir statusas, t.y tokie daiktai parodo jog nesi vergas ir tave automatiškai aplinkiniai turėtų vertinti kitaip. Rolex sėkmingai reguliuoja kiekį bei kainą, kad juos galėtų įsigyti tik labai maža dalis populiacijos ir kad jis išlaikytų savo išskirtinumą bei geidžiamumą. Manau Apple klaida yra ta jog, kaina yra per maža ir jis prarado tą statusą kokį turėjo, nes dabar per daug žmonių jį gali įsigyti. Ir apple telefonas patapo lygiai toks pat kaip visi kiti be jokio išskirtinumo tik su didesne kaina - o kaip žinia žmonės yra protingi ir niekada nepirks tokio pat daikto už didesnę kainą. O kas liečia apple fanus - tuos kurie perka vis tą patį produktą, tai dar viena žmogaus savybė "pripratimas" ir nenorėjimas keistis. Todėl apple dar tikrai gyvuos ilgai..
vanduo4 2019-02-04 13:59
----------------------------------------------- ********************* _____________________Kame slypi tavo harmonija?_______________________________ Aš esu mižnius, o Apple yra šūdas.
Siguas 2019-02-04 15:18
Ka galiu pasakyti. Manau kad obuolys tikrai pradejo gaminti gerius telefonus. Sparciausias procesorius rinkoje berods 7 mikronu. Atsparus vandeniui ir t.t. Negi jau verta tapti Apple fanu:) Siniau nesuprasdavau uz ka moketi tokius pinigus, nes parametrai buvo vidutiniai. Mada, prestizas manes nalabai domina.
slawcka 2019-02-05 11:53
wtf... ką?
HardAxe 2019-02-05 12:13
apple pasakė, kad pakeitus baterija seni telefonai pradės veikti greičiau, padarė baterijai nuolaidą, naujų telefonų pardavimai krito 5% t.y. 1/20 vietoj naujo aparato pakeitė bateriją. Dieve Dieve kokia pražūtis... Nei jiem netikėta nei ką.