„Samsung“ pirmą kartą per pastaruosius metus pranešė apie prastėjančią finansinę padėtį: kas nutiko vienai garsiausių pasaulio kompanijų?  (4)

„Samsung“ 2019 metai prasideda ne visai gerai ir kompanija pirmą kartą moderniuose laikuose įspėja apie prastus finansinius rezultatus dar prieš pasirodant galutiniams skaičiams.

Pastaraisiais mėnesiais DRAM atminties kainos nėrė žemyn, pigo ir NAND atmintis. Be to, išmaniųjų telefonų rinka irgi nėra labai stipri. Pagal įvairią statistiką išmaniųjų telefonų rinka dabar traukiasi, o tai papildomas galvos skausmas įvairiems gamintojams.

Pastaraisiais metais išmaniesiems telefonams stipriai patobulėjus juos turintys žmonės nebejaučia tokio didelio poreikio labai dažnai atnaujinti savo prietaisą. Tam įtaką daro ir stipriai pabrangę telefonai flagmanai. Sumažėjus išmaniųjų telefonų paklausai, tuo pačiu, reikia ir mažiau atminties, ekranų, o tai yra labai svarbus „Samsung“ verslas.

„Samsung“ įspėjimo signalas dėl prasto finansinio ketvirčio nereiškia, kad su problemomis susiduria tik jie, tai gali būti globalus reiškinys ir lėtėjančios ekonomikos padarinys.

Gamintojai tikisi, kad išmaniųjų telefonų rinka atsigaus su 5G standartu. Puslaidininkių gamintojai laukia ir platesnio save vairuojančių automobilių paplitimo, nes būtent jie ir tieks įrangą tokiems automobiliams.

Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
Autoriai: Mindaugas Klumbis

(13)
(1)
(12)

Komentarai (4)