„Apple“ dizaino apdovanojimuose nugalėjo lietuvių sukurta nuotraukų redagavimo programa su dirbtiniu intelektu  ()

Kasmetiniuose „Apple“ dizaino apdovanojimuose triumfavo lietuvių sukurta „Pixelmator Photo“ nuotraukų redagavimo programa, skirta „iPad“ įrenginiams, rašoma pranešime spaudai.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2019-06-18 „Apple“ dizaino apdovanojimuose nugalėjo lietuvių sukurta nuotraukų redagavimo programa su dirbtiniu intelektu  ()

Lietuvių kompanijos „Pixelmator Team“ sukurta „Pixelmator Photo“ programa buvo įvertinta už dirbtinio intelekto panaudojimą nuotraukų tobulinimo įrankiuose bei jų kokybę ir gausą. Prestižinį apdovanojimą lietuvių komanda gauna jau ne pirmą kartą ir yra viena iš nedaugelio pasaulio kompanijų, laimėjusių net kelis „Apple“ dizaino apdovanojimus.

„Gauti šį apdovanojimą yra ypatingai didelė garbė. Kurdami ką nors naujo, visuomet stengiamės maksimaliai išnaudoti naujausias technologijas ir paversti jas prieinamas kiekvienam. Šiuo atveju, pasitelkę dirbtinį intelektą sukūrėme įrankius, kurie profesionalų nuotraukų redagavimą pavertė prieinamu kiekvienam vartotojui“, – pasakoja „Pixelmator Photo“ dizainerė Monika Perlikovskienė.

Kartu su legendine kubo formos statulėle, lietuviai gavo įspūdingą kiekį „Apple“ įrenginių: pilniausios komplektacijos „MacBook Pro“ ir „iMac Pro“, „iPhone Xs“, „iPad Pro“, „Apple Pencil“, „Apple Watch Series 4“, „Apple TV 4K“, ir „AirPods“.

Kasmetiniuose, nuo 1997-ųjų metų „Apple“ organizuojamuose, dizaino apdovanojimuose buvo apdovanotos geriausios programos, sukurtos įvairioms „Apple“ platformoms: „macOS“, „iOS“, „watchOS“, ir „tvOS“. Programų kūrėjai apdovanojimus gavo už išskirtinį meniškumą, technologinius pasiekimus bei vartotojų sąsajos ir programos dizainą.

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(17)
(2)
(15)

Komentarai ()

Susijusios žymos: