Paskelbti įspūdingiausi 2020 metų projektai: šedevrai, kokių dažnai nepamatysi  ()

Iš daugybės pasaulio dizaino konkursų kone svarbiausias – tarptautinis „A’ Design“ apdovanojimas, kurio 2019–2020 metų konkurso nugalėtojai tik ką paskelbti. Kai kuriuos jų architektūros, dizaino, futuristinio dizaino, kraštovaizdžio dizaino ir planavimo kategorijose pristatė ir architektūros portalas „Archdaily“.


© „A’ Design“ nuotr.

Šio prestižinio apdovanojimo laimėtojai, norėdami gauti „A’ Design“ prizą, turi padaryti įspūdį ekspertų komisijai – daugiau nei 170 spaudos atstovų, akademikams ir dizaino profesionalams, rašo archdaily.com.

Be prestižo ir pripažinimo laureatams įteikiamas trofėjus, metinis metraštis, pažymėjimas, kvietimas į šventinę naktį, įtraukimas į nugalėtojų parodą, ir kita.

Dalis to, kas daro „A’ Design“ apdovanojimą išskirtinį, yra kategorijų įvairovė – į apdovanojimus pretenduoja daugiau nei 100 skirtingų kategorijų dalyviai, daugiausia dėmesio skiriama inovacijoms, technologijoms, dizainui ir kūrybiškumui.


© „A’ Design“ nuotr.

Į šias kategorijas patenka „Architektūra“, „Pastatų ir konstrukcijų projektavimas“, „Interjero erdvės ir parodų dizainas“, „Kraštovaizdžio planavimas ir sodo dizainas“.


© „A’ Design“ nuotr.

© „A’ Design“ nuotr.

© „A’ Design“ nuotr.

Daugiau įspūdingiausių 2020 metų projektų galite pamatyti čia.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(11)
(3)
(8)

Komentarai ()