„Karo dievas H-6K puola!“. Kinija savo kariams paskelbė propagandinį filmuką, kaip užpuolė JAV karinę bazę Guame (Video)  ()

Kinijos oro pajėgos paviešino vaizdo įrašą, kuriame parodo imituotą bombonešių H-6K ataką prieš JAV Anderseno oro pajėgų bazę Guamo saloje, Ramiajame vandenyne.


Kinijos H-6K – „Karo dievas“

Vaizdo įrašas, kurį pirmi pastebėjo „Reuters“ žurnalistai, paskelbtas šeštadienį Liaudies išlaisvinimo armijos oro pajėgų „Weibo“ paskyroje. Įrašo paskelbimo data sutapo su pratybų diena netoli Taivano, kuris, Kinijos teigimu, yra jos teritorija. Pratybos, kaip manoma, buvo surengtos pykstant dėl to, kad neseniai vienas JAV valstybės departamento aukšto rango pareigūnas apsilankė Taipėjuje.

Vos dviejų minučių vaizdo įrašas skamba kaip dramatiškas Holivudo stiliaus karo filmo garso takelis. Tiesą sakant, kaip praneša „ABC News“, vaizdo įraše iš tikrųjų naudojami vaizdai, paimti iš Holivudo filmų – 2008 m. Oskarą pelniusio filmo „The Hurt Locker“ ir 1996 m. veiksmo filmo „The Rock“, kuriame vaidina Nikolas Keidžas (Nicholas Cage) ir Šonas Koneris (Sean Connery).

Skaitomiausi Naujausi

 

Vaizdo įraše, pavadintame „Karo dievas H-6K puola!“, matyti, kaip bombonešiai H-6K kyla iš bazės dykumoje. „H-6K“ yra naujausias Kinijos bombonešio „H6“ modelis, kuris pats paremtas 1950-ųjų sovietiniu „Tu-16“.

Didėjanti įtampa

 

Kinijos oro pajėgų vaizdo įraše matoma, kaip bombonešiai sunaikina Anderseno oro pajėgų bazę, Ramiojo vandenyno Guamo saloje.

Vaizdo įrašo aprašyme sakoma: „Mes esame tėvynės oro saugumo gynėjai; mes turime pasitikėjimo savimi ir galime visada ginti tėvynės dangų“.

Vaizdo įrašas neabejotinai yra perspėjimas JAV dėl galimų teritorinių ginčų, kurie gali kilti tokiuose regionuose kaip Taivanas ar Pietų Kinijos jūra.

Aut. teisės: Technologijos.lt
(3)
(22)
(-19)

Komentarai ()