25 000 JAV dolerių kainuojantis „Tesla“ elektromobilis gali pasirodyti anksčiau, nei buvo galima tikėtis  (8)

Sprendžiant pagal neseniai paskelbtus dokumentus apie Šanchajaus „Gigafactory“, 25 000 JAV dolerių kainuojantis „Tesla“ elektromobilis gali pasirodyti anksčiau, nei mes manėme.

Kalbėdamas apie baterijų elementus ir „struktūrinių baterijų paketo“ architektūrą praėjusių metų „Battery Day“ metu, „Tesla“ generalinis direktorius Elonas Muskas paskelbė, kad kompanija gamins 25 000 JAV dolerių kainuojantį elektromobilį.

Muskas žadėjo, kad „Tesla“ pagamins patrauklią 25 000 JAV dolerių vertės elektrinę transporto priemonę, kuri taip pat bus visiškai autonomiška.

Jis aiškiai pasakė, kad ši nedidelė kaina pasiekiama dėl naujų „Tesla“ baterijų elementų ir baterijų gamybos pastangų.

 

Muskas taip pat pridūrė, kad šis naujas elektromobilis pasirodys rinkoje maždaug po trejų metų, kai „Tesla“ išplės savo naujųjų baterijų elementų gamybą.

Tąkart „Tesla“ neatskleidė jokių kitų automobilio specifikacijų, tačiau Muskas anksčiau yra užsiminęs, kad šio elektromobilio nuvažiuojamas atstumas būtų didesnis nei 320 km.

Pigesnis „Tesla“ elektromobilis gali pasirodyti greičiau

 

Remiantis vyriausybei pateiktais naujais Šanchajaus „Gigafactory“ dokumentais, „Tesla“ šioje gamykloje planuoja gaminti ir naująjį elektromobilį jau nuo 2022 metų.

Skelbiama, kad naujojo elektromobilio kaina prasidės nuo 160 000 juanių, t. y. 24 755 JAV dolerių.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(45)
(3)
(42)

Komentarai (8)

Susijusios žymos: