„Renault–Nissan“ aljansas populiarins elektrinius automobilius Andalūzijoje  (0)

Andalūzijos autonominio regiono vadovai ir „Renault–Nissan“ aljansas pasirašė susitarimą dėl elektra varomų automobilių populiarinimo šiame Ispanijos regione.


Šis susitarimas yra Andalūzijos darnios energetikos plano (PASENER 2007–2013) ir „Renault–Nissan“ aljanso nulinės emisijos automobilių gamybos strategijos dalis.

Andalūzijos technologijų parke (PTA), kuriame buvo pasirašytas susitarimas, bus atliekamas pilotinis elektra varomų automobilių tyrimas, padėsiantis nustatyti energijos, baterijų bei jų krovimo taškų poreikį plėtojant didelio masto elektra varomų automobilių mobilumą Andalūzijoje.

Malaga taps svarbiausiu miestu įgyvendinant programą „Smartcity“, skirtą elektra varomų automobilių naudojimo bandymams. Susitarime taip pat numatyti kiti projektai, skirti potencialioms verslo ir vyriausybės organizacijoms, galinčioms tapti plano partneriais, nustatyti, visuomenės informavimui apie elektra varomus automobilius, mokymams elektra varomų automobilių servisų specialistams.

Andalūzijoje pasirašyta sutartis yra antras „Renault–Nissan“ aljanso susitarimas dėl elektra varomų automobilių populiarinimo Ispanijoje. Ankstesniame susitarime su Barselona numatyta pateikti elektra varomus automobilius šiam miestui bei įkurti jame apie 200 baterijų įkrovimo punktų.

„Renault grupė“ Ispanijoje užima 10,9 proc. automobilių rinkos. Šioje šalyje veikia keturios grupės gamyklas ir plati komercinė struktūra.

„Renault“ Ispanijoje planuoja gaminti koncepciniu „Twizy Z.E.” modeliu paremtą elektra varomą automobilį.

Aut. teisės: 15min.lt
(1)
(0)
(1)

Komentarai (0)