„Facebook” ieško paramos  (9)

Sparčiausiai augantis socialinis pažinčių tinklas pasaulyje „Facebook” ieško papildomos finansavimo paramos, teigia „BusinessWeek”. Suma nemaža – 100 mln. dolerių.


Bendrovės atstovas spaudai tikina, jog augant portalo lankomumui, vis daugiau tenka investuoti į naujų serverių nuomą. Papildomi serveriai leistų optimizuoti procesus ir sutaupyti nemažai pinigų.

„Facebook” visuomet ieško galimybių sumažinti išlaidas, ypatingai ekonomiškai sudėtingu laikotarpiu” – priduria „Facebook” atstovas spaudai.

Šių metų vasario pabaigoje „Facebook” portale jau buvo užsiregistravę 275 mln. vartotojų (praeitų metų vasaro pabaigos vartotojų skaičius – 100 mln). Per paskutinius keletą mėnesių „Facebook” išvertė platformą į daugelį užsienio kalbų, tarp jų ir lietuvių – tai tik dar labiau paskatino ir taip didėjantį lankomumą.

Šiuo metu „Facebook” turi faktiškai vieną pajamų šaltinį – internetinė reklama. 2008-ųjų metų „Facebook” pajamos buvo 210 mln. JAV dolerių, o ateinančiais metais jos turėtų augti 10%, iki 230 mln. JAV dolerių.

Aut. teisės: alfa.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (9)

Susijusios žymos: