Stilinga ir funkcionali „SO WHITE ED1“ barzdaskutė bei puikus pasiūlymas momentinių nuotraukų mėgėjams (Video)  ()

Dabar yra puiki proga iš eBay įsigyti belaidį elektrinį barzdos skustuvą „SO WHITE ED1“, kuris palaiko drėgną ir sausą skutimą. Taip pat turėtų nudžiugti ir fotografijų mėgėjai.

Elektrinis barzdos skustuvas „SO WHITE ED1“

Dabar parduodamas vos už 14,07 eurus ir į Lietuvą bus pristatytas nemokamai.

„SO WHITE ED1“ – tai labai maža, „Xiaomi Youpin“ 2019 metais pristatyta 2 W barzdaskutė, sverianti vos 117 gramų.

Šis prietaisas puikiai tinka keliaujantiems, nes užima labai mažai vietos lagamine. Labai gerai ir tai, kad „SO WHITE ED1“ yra įkraunamas standartiniu „USB Type C“ laidu.

Naujoji „SO WHITE ED1“ turi vieną skutimo galvutę. Ją dengia plonas lankstus tinklelis, kuris taip pat gerai priglunda prie veido. Be to, šioje galvutėje sukasi trys peiliai.

Jie sukasi po labai plonu, tik 0,07 milimetro storio tinkleliu, kuris yra išlenktas, lankstus, todėl labai gerai seka veido kontūrą. Skustuvo variklis sukasi iki 5500 per minutę. 

Skustuvo viršų galima nuimti ir patogiai išvalyti. Skustuvą galima naudoti tiek sausam, tiek drėgnam skutimui. Taip pat galima plauti po vandens srove, kadangi „SO WHITE ED1“ atitinka IPX5 standartą.

„SO WHITE ED1“ turi gana didelę bateriją. Ją įkrauti galima per 8 valandas. Iš tiesų tai nėra tiek jau daug - pavyzdžiui, pernai metais perkamiausios „Xiaomi Youpin Mi Home Razor“ kišeninės barzdaskutės baterijų įkrovimas užtrunka 8 valandas, o paskui prietaisas veikia apie 45 minutes.

Palyginimui - pilnai įkrauta „SO WHITE ED1“ gali darbuotis net 90 minučių, t.y. dvigubai daugiau, nors kraunamas tiek pat laiko. Darant prielaidą, kad skutimasis bus trumpas, bateriją reikia įkrauti tik kartą per mėnesį.

„SO WHITE ED1“ yra pagamintas iš ABS plastiko. Korpuse yra įjungimo mygtukas, kuris turi ir keliavimo režimo funkciją.

Jis leidžia užrakinti prietaisą, taip užkertant kelią nenumatytam barzdaskutės įsijungimui lagamine. Papildomą apsaugą užtikrina ir pakuotėje pridedamas dangtelis.

Iš techninių specifikacijų akivaizdu, jog „SO WHITE ED1“ yra patogus bei funkcionalus prietaisas ir ypač praverčiantis keliaujant.

„Fujifilm“ momentinės, spalvotos, foto plokštelės

10-ties tokių plokštelių pakuotė šiuo metu parduodama už 6,74 eurus, nemokamas siuntimas į Lietuvą. Taip pat galima pasirinkti didesnes pakuotes - iki 100 foto plokštelių vienetų.

Verta atkreipti dėmesį, kad šios spalvotos foto plokštelės yra skirtos daryti momentines nuotraukas ir tinka „Fujifilm Instax Mini7s/8/25/90/9“ fotoaparatams.

Vienos foto plokštelės matmenys yra tokie: 54 * 86 mm, o pačios nuotraukos matmenys bus 46 * 62 mm.

Atkreipiamas dėmesys, kad šias foto plokšteles geriausia naudoti, kai oro temperatūra yra ne žemesnė nei 5 laipsniai pagal Celsijų ir neviršija 40 laipsnių. Tada gaunamos geriausios kokybės nuotraukos. O jei visgi fotografuosite šaltuoju metų laiku, tada nuotrauką reikėtų 30 sekundžių palaikyti kišenėje. 

Laukiant kol išryškės nuotraukoje vaizdas, rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių, nuotraukos nelankstyti bei netrinti.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(1)
(0)
(1)

Komentarai ()