Apsauga nuo plaukelių pešimo, prisitaikymas prie veido kontūrų ir baterija, kurios energijos užteks 2 mėnesiams - tiesiog už juokingą kainą parduodama „Xiaomi“ barzdaskutė (Video)  (1)

Labai retai taip būna, kad šią „Xiaomi“ barzdaskutę galėtume įsigyti už tokią žemą kainą.


Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „Xiaomi Youpin 3D Electric Shaver Enchen BlackStone Razor Facial Trimmer Washable“ elektrinė barzdaskutė parduodama už 9,91 €;
  • 24 % nuolaida;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Verta pažymėti, kad šiuo metu, tai yra pati žemiausia „Xiaomi“ barzdaskutės kaina. Įprastai ji ir su nuolaidomis kainuoja bent 13-15 eurų.

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ palaiko sausą skutimą, du skutimo greičius, o trys skutimo galvutės juda nepriklausomai viena nuo kitos ir taip maksimaliai prisitaiko prie veido kontūrų.

Taip pat barzdaskutė turi apsaugą nuo baterijos perkrovos, plaukelių pešimo ir papildomai yra peiliukas, skirtas žandenų bei ūsų formavimui. Išties šauni barzdaskutė.

Šaunu ir tai, kad ši „Xiaomi“ barzdaskutė yra lengvai bei greitai išvaloma. Skutimo peiliukus galima plauti, tik negalima pačios barzdaskutės šlapinti. Ji nėra atspari vandeniui.

Skaitomiausi Naujausi

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ yra kompaktiška „Xiaomi“ barzdaskutė: 155 x 53 mm išmatavimų ir sveria 139 gramus. 5W galios ir maksimalus garso lygis siekia 67 dB.

Barzdaskutė pagaminta iš plieno bei plastiko elementų, kurie užtikrina patogesnį barzdaskutės laikymą rankoje ir padeda išvengti netikėtų išslydimų iš rankų.

„Xiaomi Enchen Black Stone Electric Shaver“ puikiai tinka ilgose kelionėse, kadangi 600 mAh baterijos užteks net dvejiems mėnesiams.

Per C-tipo USB jungtį tereikės įkrauti barzdaskutės bateriją - tai užtruks apie valandą laiko - ir šį darbą galima bus pamiršti visiems 2 mėnesiams. Išties išvaizdi, kokybiškai pagaminta, funkcionali ir nebrangi „Xiaomi“ barzdaskutė. 

Aut. teisės: Technologijos.lt
(6)
(3)
(3)

Komentarai (1)

Susijusios žymos: