Puiki kokybė už gerą kainą - parduodamos naujosios „Xiaomi QCY T5 TWS“ belaidės ausinės  ()

Ilgai tarnaujanti baterija, atsparios drėgmei ir prakaitui, stilingai atrodančios ir dar už gerą kainą - „Xiaomi QCY T5 TWS“ yra šaunios belaidės ausinės.

Kaina ir sąlygos

  • „Xiaomi QCY T5 TWS“ šiuo metu parduodamos už 19,99 €;
  • nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Xiaomi QCY T5 TWS“ yra šaunios belaidės ausinės ir pakuotėje be pačių ausinių ir jų dėkliuko rasime USB įkrovimo laidą bei naudojimosi instrukciją.

Vienas iš šaunių „Xiaomi QCY T5 TWS“ ausinių bruožų yra tai, kad jų dėkliukas turi magnetukus ir gamintojas tvirtina, jog ausinės laikosi labai tvirtai.

Kiekviena ausinė turi po 40 mAh talpos bateriją ir šios energijos užteks muzikos klausytis 4-5 valandas.

O dėkliukas turi 380 mAh talpos bateriją ir šios energijos užteks ausinės įkrauti bent 4 kartus bei iš viso bus galima muziką klausytis iki 25 valandų. Išties labai geri rodikliai.

„Xiaomi QCY T5 TWS“ yra belaidės TWS ausinės, o tai reiškia, kad jas iškart galima naudoti abi arba po vieną.

Tai yra patogu, jei ketina ausines naudoti, kaip laisvų rankų įrangą ir reikia girdėti kas dedasi aplinkui. Galite naudoti vieną ausinę, o paskui, kai jos baterijos energija išseks, naudoti kitą ausinę.

Muzikos ir pokalbio valdymas vyksta liečiant ausinių išorinę dalį. 

Gamintojas pabrėžia ir tai, kad šios „Xiaomi QCY T5 TWS“ belaidės ausinės yra labai lengvos - viena jų sveria vos 4,3 gramus - ir patogios dėvėti ilgą laiką.

Taip pat jos yra atsparios prakaitui bei vandeniui (IPX5 standartas) ir yra tinkamos naudoti mėgstantiems sportuoti.

„Xiaomi QCY T5 TWS“ ausinės aprūpintos naujausiu Bluetooth 5.0 technologiniu sprendimu ir yra suderinamos su išmaniaisiais telefonais bei kitais įrenginiais. Pabrėžiama, kad ausinės užtikrina puikią garso kokybę ir žiūrint vaizdo įrašus Youtube nėra jokio garso uždelsimo. Šaunios ausinės už gerą kainą.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(3)
(1)
(2)

Komentarai ()