Daugiau jokio klaidžiojimo po kambarį nakties metu - parduodamas turbūt pigiausias „Xiaomi Yeelight“ šviestuvas pasižymi šauniomis savybėmis  ()

Šis „Yeelight“ šviestuvas turbūt yra pats pigiausias iš visos kompanijos pasiūlos, tačiau jis pasižymi labai geromis specifikacijomis.

Kaina ir sąlygos

  • Šiuo metu „Yeelight 10W Sensor LED Mini Ceiling Light Night Lamp (Xiaomi Ecosystem Product)“ kainuoja 15,99 eurus;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Yeelight 10W Sensor LED Mini Ceiling Light Night Lamp“ yra naktinis LED šviestuvas ir šviečia tik nakties metu.

​Jis yra aukščiausios kokybės ir naudojama LED technologija. Itin aukštą apšvietimo kokybę leidžia pasiekti OSRAM LED šviestukai - spalvinis šviestukų indeksas siekia 90 CRI ir tai itin aukštas rezultatas.

„Yeelight“ šviestuvo skersmuo siekia 25 cm, o svoris - 370 gramus. Gamintojas teigia, kad šį šviestuvą yra labai paprasta pritvirtinti prie lubų bei kitų paviršių.

Kalbant apie LED technologiją, tai ji padeda tausoti elektros energiją ir šio šviestuvo galia siekia 10W, švietimo intensyvumas 670 lm, spalvos temperatūra 5700K.

Verta pažymėti, kad šis šviestuvas nepalaiko išmaniosios programėlės.

Šauniausia ir pagrindinė šio šviestuvo savybė yra gebėjimas nakties metu automatiškai įsijungti ir išsijungti.

Šviestuvas reaguoja į judesį ir automatiškai įsijungia. O kai jo fiksavimo lauke (du metrai nuo šviestuvo) nėra judesio, jis po 60 s. automatiškai išsijungia.

Išties šauni ir naudinga savybė nakties metu. Daugiau nereikės specialiai ieškoti jungiklio ir šis nuo mirksėjimo bei moskitų atsparus, gražaus dizaino „Yeelight“ šviestuvas taps patrauklia ir naudinga namų interjero detale.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(11)
(7)
(4)

Komentarai ()

Susijusios žymos: