Geriausi pasiūlymai iš Aliexpress: išskirtinio dizaino ir labai gerai vertinama belaidė garso kolonėlė, viena perkamiausių ir labai stilinga „SWICKY“ kuprinė bei aukščiausią reitingą turinti „NEWYES“ LCD rašymo lenta (Video)  ()

Naujausi Aliexpress pasiūlymai: - Išskirtinio dizaino ir labai gerai vertinama garso kolonėlė - „Soundbar Wired and Wireless Bluetooth 4.2 Speaker for TV,soundbar with subwoofer Wireless Bluetooth Sound Bar For TV laptop“; - Viena geriausiai vertinamų ir labai populiari kuprinė - „SWICKY male Multifunction USB charging fashion business casual travel anti-theft waterproof 15.6 inch Laptop men backpack“; - Geriausiai vertinama ir labai populiari LCD lenta - „NEWYES 8.5 Inch LCD Writing Tablet Digital Drawing Tablet Handwriting Pads Portable Electronic Tablet Board ultra-thin Board“.

Išskirtinio dizaino ir labai gerai vertinama garso kolonėlė

  • Šiuo metu ji kainuoja 32,03 €;
  • 40 % nuolaida;
  • 1,57 € už siuntimą į Lietuvą.

Ši išskirtinio dizaino garso kolonėlė yra labai populiari Aliexpress parduotuvėje.

Kolonėlę jau įsigijo virš 500 pirkėjų, kurie šiai kolonėlei skiria net 4,9 balus iš 5 galimų.

Ir pirkėjams patinka ne tik šios kolonėlės išvaizda, bet ir jos palaikomos jungtys, valdymo galimybės ir garso kokybė.

Kolonėlė pagaminta iš aliuminio lydinio, turi silikonines kojeles, reguliavimo rankenėlę ir valdymo mygtukus. Taip pat yra 3,5 mm AUX, USB ir maitinimo (DC) jungtys bei palaikoma atminties kortelė.

Kolonėlė iš viso turi 4 garsiakalbius: 2 įprastus ir 2 skirtus žemiems tonams. Bendrai galia siekia 10W, varža 4 omai, atsako dažnis nuo 100Hz iki 18KHz, o garso lygis iki 105 dB.

Garso kolonėlė taip pat turi įkraunamą 5200 mAh talpos bateriją bei mikrofoną.

Pirkėjams patinka ir tai, kad šią garso kolonėlę galima valdyti su pakuotėje esančiu nuotolinio valdymo pulteliu arba tiesiog su savo išmaniuoju telefonu.

Kolonėlė su kitais įrenginiais yra suporuojama Bluetooth 4.2 ryšiu.

Garso kolonėlė puikiai tinka prie televizorių, kompiuterių, žaidimų konsolių ir kitų įrenginių. O dėl turimos baterijos ir palaikomo Bluetooth 4.2 ryšio, šią kolonėlę yra patogu pasiimti ir į kelionę.

Pirėjai yra patenkinti šia garso kolonėle ir negaili jai gerų žodžių. Tiesa, yra vienas įdomus ir tuo pačiu naudingas pirkėjo pastebėjimas.

Iš pradžių jis gana kritiškai atsiliepė apie šią kolonėlę ir teigė, kad garso kokybė yra prasta ir geriau jau paieškoti kitos kolonėlės, tačiau - vėliau viskas pasikeitė:

„Paskubėjau supeikti šios kolonėlės garsą. Pasirodo, kad aš iš pat pradžių buvau blogai ja prijungęs prie kompiuterio. Kolonėlę prijungiau prie ausinėms skirto lizdo ir štai kodėl garsas buvo toks prastas ir šaižus.

Dabar, tinkamai viską prijungus, garso kokybė yra puiki. Stebėtina, kaip tokia maža kolonėlė gali turėti tiek galios. Ir nors tai nėra pats tobuliausias pasirinkimas rinkoje, tačiau dėl savo išvaizdos, mažai užimamos vietos, garso ir kainos - labai geras pasirinkimas.

Šią kolonėlę laidais ir Bluetooth ryšiu prijungiau prie kompiuterio, išmanaus televizoriaus, telefono ir garsas yra labai geras.“

Štai keletas pirkėjų nuotraukų, kaip atrodo ši garso kolonėlė: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto.

Viena geriausiai vertinamų ir labai populiari kuprinė - „SWICKY“

  • Šiuo metu ji kainuoja nuo 33,54 €;
  • 54 % nuolaida;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą.

„SWICKY“ kuprinės yra itin populiarios: beveik 1 500 pirkimų, 900 atsiliepimų ir net 4,9 reitingas.

Pirkėjams pirmiausiai patinka tai, kad galima rinktis iš dviejų kuprinės spalvų: juodos arba kamufliažinės.

Pasirinkus juodą spalvą, pardavėjas dar papildomai pridės ir kodų spynelę. Su ja bus galima užrakinti užtrauktukus ir taip papildomai apsaugoti kuprinėje esančius daiktus.

Verta atkreipti dėmesį ir į tai, kad galima rinktis iš dviejų kuprinių dydžių: trumpet ir large. Jų išmatavimai pateikti šiame paveikslėlyje.

Pirkėjai pabrėžia tą faktą, kad kuprinės yra ypatingai talpios. Daugybė skirtingų skyrių ir kišenėlių, į kurias telpa nuo tušinuko, iki 15,6 colių dydžio nešiojamas kompiuteris.

Papildomos apsaugos ir paminkštinimai leidžia saugiai su savimi gabenti elektronikos įrenginius.

Pirkėjai yra patenkinti ir kuprinių pagaminimo kokybe: nailonas, poliesteris ir metalas. Kokybiški metaliniai užtrauktukai, paminkštinta rankena ir diržai. Taip pat ir nugarinėje kuprinės dalyje, kuri remiasi į žmogaus kūną, yra papildomi paminkštinimai.

Be to, nugarinėje dalyje yra ir speciali kišenė telefonui bei piniginei.

Svarbu paminėti ir tai, kad ši vyriška kuprinė turi USB jungtį ir taip galima patogiai įkrauti savo įrenginius.

Žinoma, kuprinėje turi būti prie šios jungties prijungta išorinė baterija.

Kitas smagus dalykas, kad kuprinė yra atspari vandeniui, tad su ja galima drąsiai keliauti bet kokiu oru.

Geriausiai vertinama ir labai populiari LCD lenta - „NEWYES“

  • Šiuo metu ji kainuoja 7,66 €;
  • 60 % nuolaida;
  • nemokamas siuntimas į Lietuvą;
  • galima rinktis iš 6 spalvų: raudonos, mėlynos, žalios, juodos ir kt.

Ši LCD rašymo lenta yra ypatingai populiari Aliexpress parduotuvėje: beveik 3 700 pirkimų; virš 1 800 atsiliepimų ir net 4,9 reitingas.

Tai - itin plona ir lengva LCD rašymo lenta. Jos svoris - 110 gramų, tačiau pagrindiniai įrenginio komponentai sudaro labai mažą jo dalį.

Įdomu tai, kad nors ši rašymo lenta naudoja CR2016 bateriją, iš tiesų tai nėra elektroninis prietaisas.

Tokios LCD rašymo lentos baterijų energiją naudoja tik tuomet, kai ateina laikas piešinį ar užrašą ištrinti.

Piešiant įprastai kristalai tiesiog reaguoja į spaudimą ir pakeičia savo orientaciją taip, kad matomos žalios spalvos žymės.

Paleidus silpną elektros srovę kristalai vėl susirikiuoja tvarkingai ir piešinys dingsta. Todėl šis įrenginys turi vos vieną mygtuką, skirtą viso ekrano išvalymui.

Šis įrenginys labai patiks vaikams, nes ant jo galima piešti valandų valandas neieškant naujo popieriaus lapo.

Jis taip pat puikiai tinka užrašams ar rašteliams rašyti, todėl gerai, jog šią LCD rašymo lentą galima pakabinti bei dėl nugarėlėje esančių magnetų - pritvirtinti prie šaldytuvo.

O galimybė pačioje lentoje laikyti rašiklį - užtikrins, kad viskas visada bus vienoje vietoje ir nepasimes.

Rašymo lentos taip pat padeda išvengti popieriaus atliekų, todėl tai yra ir ekologiškas pasirinkimas.

Jos beveik nenaudoja energijos, yra lengvos ir patogios. Jausmas rašant ant tokios lentos yra tarsi rašant ant kiek slidesnio popieriaus.

Štai keletas patenkintų pirkėjų nuotraukų: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(4)
(3)
(1)

Komentarai ()