Iš Lenkijos, net iki 10 kartų pigiau, masiškai perkami ir su tobulu lietuvių įvertinimu pieno putų plaktuvai ir kavos virimo aparatai: „Po 3 mėnesių naudojimo drąsiai sakau, tai tikras kavos mėgėjų ir tinginių džiaugsmas“ (Video, „HiBREW H1“ ir „DEVISIB“)  ()

AliExpress Seasonal Finds išpardavimas!

Iš Lenkijos

Kuponai

Masiškai perkami ir puikūs vertinimai

„HiBREW H1“ kavos virimo aparatai ir „DEVISIB“ pieno putų plaktuvai yra ideali dovana kavos, kakavos ir karšto šokolado mėgėjams


„DEVISIB DM065“ pieno putų plaktuvas

 • Aliexpress - 39,29 €;
  • papildomi kuponai: prieš užsakymą spauskite Get coupons;
  • tokia kaina pradės galioti nuo 10:00 val.;
  • iš Lenkijos sandėlio;
  • nemokamai į Lietuvą pristatys per 3-7 d.d;
  • AliExpress sutvarko visus mokesčius.

„DEVISIB“ karštų ir šaltų pieno putų plaktuvo vaido įrašas.

„DEVISIB“ yra geriausiai Aliexpress vertinamas pieno putų plaktuvas. Ir dabar parduodamas už puikią kainą. Lietuvoje panašūs prietaisai kainuoja 2 kartus daugiau.

„DEVISIB“ yra kompaktiško dydžio ir į 220V elektros tinklą jungiamas pieno putų plaktuvas. Jis pagamintas iš nerūdijančio plieno, su ergonomiška rankena ir ABS bei PC elementais.

„DEVISIB“ talpa pieno putai gaminti siekia 130 ml., o pašildyti pienui - 300 ml.

Svarbu yra ir tai, kad „DEVISIB“ pieno putų plaktuvas geba pašildyti pieną iki 60 laipsnių temperatūros ir vos per 1-2 minutes pagaminti pieno putų. Tuo pačiu čia galima pasigaminti kakavos bei karšto šokolado.

500W galios „DEVISIB“ pieno putų plaktuvas labai pravers tiems, kurie nori mėgautis išskirtiniu kavos skoniu.

Susiplakite pieno putą ir mėgaukitės tobula cappuccino, latte ar macchiato kava kada tik panorėsite.

„DEVISIB“ karštų ir šaltų pieno putų plaktuvą jau įsigijo 1 000 pirkėjų, turime daugiau kaip 550 atsiliepimų ir labai aukštą 4,9 balų įvertinimą. Tai geriausiai vertinamas pieno putų plaktuvas Aliexpress.

Turime pirkimų ir iš Lietuvos, ir mūsų tautiečiai sako, kad užsakyti „DEVISIB“ pieno putų plaktuvai atkeliavo super greitai bei darbuojasi idealiai:

 • K***e: Labai geras prietaisas. Putą greit suplaka, ji išlieka tvirta ir laikosi ilgai. Plaktuvo dizainas geras, šiuolaikiškas. Man patiko, rekomenduoju. Pristatė greitai, gavau į Smartpost siuntų saugyklą.

Kelios pirkėjų padarytos plaktuvo ir suplaktų pieno putų nuotraukos: 1 foto, 2 foto, 3 foto, 4 foto, 5 foto, 6 foto, 7 foto.

„HiBREW H1“ kavos virimo aparatai

Prie tokio plaktuvo reikia ir geros kainos bei funkcionalaus kavos virimo aparato. „HiBREW H1“ būtent tokie ir yra.

Čia labai įdomu yra ir tai, kad šiuo metu „HiBREW H1“ yra parduodami už mažiausią kainą bei juos Aliexpress perka masiškai: 2 750 užsakymų, 1 520 atsiliepimų ir aukštas 4,8 balų įvertinimas.

Tai yra ne tik kokybiški, funkcionalūs, atitinkantys tarptautinius standartus bei turintys sertifikatus, kaip FDA bei CE, bet ir puikios kainos prietaisai.

Lietuvoje kažkas panašaus kainuoja bent 5 ar net daugiau kaip 10 kartų brangiau.

Atkreipiame dėmesį, kad pasiūloje galima rinktis iš keleto skirtingų modelių, o tiksliau - turimų papildomų priedų.

Drauge su „HiBREW H1“ kavos virimo aparatu galima įsigyti skirtingų adapterių: Dolce Gusto, Nespresso, K-Cup, standartinei maltai kavai.

Beje, šio pardavėjo parduotuvėje galima rasti ir dar daugiau papildomų adapterių, kas suteiks dar didesnes galimybes pasigaminti skirtingų kavos gėrimų.

„HiBREW H1“ yra 11 x 26 x 26 cm dydžio ir 3 kg svorio kavos virimo aparatas su patogiai keičiamais adapteriais ir 0,6 litrų vandens talpa.

Kavos virimo aparatas jungiamas į 220V elektros tinklą, yra 1450W galios ir spaudimas siekia 19 barų, kas leidžia padaryti aukščiausios kokybės kavą, kaip kad Espresso.

Valdymas yra pilnai automatinis ir belieka tik įdėti reikiamą adapterį su kavos kapsule, pripilti vandens ir su valdymo mygtukais aktyvuoti kavos gaminimą.

Svarbu ir tai, kad „HiBREW H1“ palaiko automatinį išsijungimą. Po kavos puodelio paruošimo įrenginys pereina į budėjimo režimą ir jei 15 minučių jis nedirba - pats išsijungia. Patogu ir tuo pačiu taupoma elektros energija. Juk ir budėjimo režime įrenginiai šiek tiek naudoja elektros.

Pirkėjai „HiBREW H1“ kavos virimo aparatu yra labai patenkinti ir absoliučiai visi pirkėjai iš Lietuvos jiems duoda maksimalų 5 balų įvertinimą ir teigia, kad „dirba puikiai, pardavėjas visada buvo pasiekimas, aukščiausios klasės produktas“.

 • P***t (pirkėjas iš Nyderlandų): Po 3 mėnesių naudojimo aš vis dar esu patenkintas šiuo kavos virimo aparatu. Aš pats susimalu kavos pupeles ir jas sumalu labai smulkiai, tai kavą šis aparatas pagamina labai skanią. Tiesą sakant aš iki šiol dar neradau kito kavos aparato, kuris pagamintų tokią skanią kavą. Padaroma kava yra aštri, sodraus skonio ir numuša kartumą, tad visiškai nereikia cukraus. Jei norite idealiai saldžios kavos be jokių aštrumo užuominų, tada teks už kavos virimo aparatą pakloti 1000 eurų. Tai čia jau jums spręsti. Man HiBREW H1 pagaminama kava yra labai skani, tokio charakteringo skonio. Būtent tokio, kokį mėgstu. Labai patinka ir tai, kad HiBREW H1 priežiūra yra ypatingai paprasta. Praktiškai nereikia jokio specifinio valymo. Tikras kavos mėgėjų ir tinginių džiaugsmas. Rekomenduoju. 1 foto2 foto, 3 foto4 foto.

Keletas pirkėjų padarytų „HiBREW H1“ kavos virimo aparato nuotraukų: 1 foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto.

„HiBREW“ kavos virimo aparato apžvalga:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(17)
(11)
(6)

Komentarai ()