Būsimas bestseleris? „Xiaomi“ ekosistemos siurblys, kuris nustebins: 160AW siurbimas, kiliminės dangos aptikimas ir automatinis galios padidinimas, OLED ekranas, žaibiškas baterijos įkrovimas ir dar daugiau įdomių sprendimų („Roborock H7“, kuponas, iš Vokietijos, Video)  ()

„Roborock H7“ - ką tik pristatytas naujausias kompanijos belaidis dulkių siurblys. Labai įdomūs techniniai sprendimai, didžiulė siurbimo galia ir gera kaina.


Speciali akcija ir sąlygos

„Roborock H7“ belaidis dulkių siurblys:

  • Geekmaxi369 €;
    • kuponas ITVDk4UD;
    • iš Vokietijos, tad jokios muitų rizikos;
    • 2-ejų metų garantija.

„Roborock“ daugeliui puikiai žinoma „Xiaomi“ ekosistemos kompanija. Ir ją geriausiai žinome dėl robotų dulkių siurblių.

Ši kompanija gamina ir kitokius namų įrenginius, tame tarpe ir belaidžius dulkių siurblius. Ir čia turime jų karščiausią naujieną - „Roborock H7“.

Labai gerų specifikacijų ir kainos belaidis dulkių siurblys. „Roborock H7“ pasižymi keletų net labai įdomių sprendimų.

Žinoma, svarbiausia siurbliui yra siurbimo galios rodikliai. Ir čia „Roborock H7“ turi 420W galios bešepetėlinį elektros variklį, kuris užtikrina 160AW siurbimo galią.

Skaitomiausi Naujausi

 

Labai geri rodikliai. Tokios galios pilnai užtenka susiurbti tiek smulkiausioms dulkėms, tiek ir stambioms atliekoms.

Kitas siurblio privalumas yra 80Wh baterija, kurios energijos užtenka net iki 90 min. Iš viso palaikomi 3 siurbimo režimai ir baterija pilnai įkraunama vos per per 2,5 val.

Čia yra super greitas įkrovimas. Daugelis tokių siurblių vis dar įkraunami per 5-7 valandas. O 3-4 val. jau laikoma labai geru rezultatu, tad 2,5 val. -  kažkas išskirtinio.

Įdomu yra tai, kad dabar siurblys turi ne tik lengvai ištuštinamą 0,5 l atliekų dėžutę, bet galima pritvirtinti atliekų maišelį, o jį pripildžius - tiesiog su visomis atliekomis išmesti į šiukšlių kibirą.

Patogus dalykas ir galima rinkti atliekas dviem būdais. Kiekvienas nuspręs, kaip jam patogiau.

Naujasis siurblys sveria tik 1,46 kg bei turi daugybę keičiamų antgalių, motorizuotas siurbimo galvas ir magnetinę priedų bei pačio siurblio laikymo stotelę.

Patys priedai yra su magnetais, tad juos galima pritvirtinti prie metalinių paviršių.

 

Svarbu ir tai, kad siurblys palaiko 5 lygio oro filtravimo sistemą (yra HEPA filtras - sulaiko iki 99,99 % smulkiausių dalelių), o patys filtrai plaunami.

Dar turime ir jutiklius, kurie aptikę kiliminę dangą - automatiškai padidina siurbimo galią. Šauni funkcija.

Ant korpuso turime ryškų informacinį OLED ekraną. Taip pat yra įdiegta apsauga nuo vaikų. Yra ir užrakinimo funkcija, kuri pravers siurbimo metu - taip nereikės nuolat laikyti nuspaudus mygtuko.

„Roborock H7“ įdomus, galingas ir naujais techniniais sprendimais aprūpintas dulkių siurblys.

Apžvalga anglų kalba:

Apžvalga prancūzų kalba:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(1)
(0)
(1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: