Pasaulyje labiausiai prasiskolinę danai nebežiūri į paskolas

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

DJ_LFS 2013-05-03 01:19
Skolintis yra beveik visada bloga mintis. Reikia gyventi pagal kisene, o ne pagal norus
Marius.brn 2015-11-17 08:05
Ideologiškai taip, bet kai kalba eina apie būstą, auto tai retokai sutiksime žmogų, kurio kišenė "paneštų" tokias galimybes, be papildomų įsipareigojimų. Blogiau, kai žmonės neturi saiko ir gyvena absoliučiai vien iš paskolų. Skandinavijoje (berots šveduose) yra net laida apie tokį jaunimėlį kurie gyvena absoliučiai prasiskolinę visiems. Net artimiausiai miltinių gaminių parduotuvei. Tai laidoje bando "padėti" susitvarkyti savo gyvenimo būdą, kad išbristi iš skolų liūno.
vytautas50 2015-11-17 08:54
Su skolinimusi problema visam civilizuotam pasauliui nes visi juodai prasiskolinę. O skolininkas jau ne vartotojas. Jis ką uždirba atiduoda bankui. Bankuose kaupiasi grįžtantys pinigai bet jų skolinti jau nėra kam. Ir nori nenori viskas ima stoti. Tai elementarus ateities suvalgymas šiandien. Dėl tokio paprasto dalyko šiuo metu pasaulis ir sėdi giliame mėšle. Net "pilant kibirais" pinigus vartojimui vis tiek net nepavyksta sukelti infliacijos. Labiau nei keista. Aišku įdomu kuo baigsis visa šita nesąmonė. Kita medalio pusė. Žmogus kažką gamindamas ar teikdamas paslaugą gauna labai mažą dalį kaip atlyginimą už darbą. Realiai jis negali nusipirkti to ką pagamino. Iš čia susidaro milžiniškas skirtumas tarp to kas pagaminta ir kiek pinigų tenka toms pagamintoms prekėms pirkti. Rezultatas beprotiška perprodukcija. Prekių sočiai o pirkti nėra už ką. Ir kuo didesnis darbo našumas tuo ši problema didesnė. Galiausiai gamintojai negalėdami realizuoti savo produkcijos bankrutuoja atleisdami darbuotojus tuo dar labiau sumažindami prekių pirkimo galimybę. Tada jau valstybės lenda skolon kad mokėti pašalpas dirbantiems. Ir taip visi lėtai bet tvarkingai skęsta.
technologas 2015-11-17 11:01
Kuris netyčia gali būti ir ilgalaikis, o tuomet beliks diržus prisiveržti, nes bankai iššaudė jau visas "ekonomikos paramos priemones", aka nulinės palūkanos.
aurimokas 2015-11-17 13:04
Noriu pamatyti tamstos nama uz 100 euru. Tai bus ne namas, o palapine is medziu saku, ne daugiau. Busto be paskolos turbut net isejes i pensija neisigysi, nebent esi magnatas ir turi daugiau pinigu nei ideju ka su jais veikti.
technologas 2015-11-17 13:30
Ar iš gūglo išbanino? https://www.google.at/search?q=how+buil ... 3&ie=UTF-8 Pvz.: Architekto pamąstymai https://thinkarchitect.wordpress.com/20 ... ffordable/ Dar pamąstymų: http://www.instructables.com/id/How-to- ... ap-Houses/ Nebūtinai iš šakų palapinę statyti. Jei tikrai norint labai pigiai - žeminė. Bet jei už kelis tūkstančius eurų - galima kažką sukurti iš molio, šiaudų ir pan. materialų, kuriuos galima gauti dykai arba beveik dykai. Pirkti statybines medžiagas vien parduotuvėje aišku gražu - žmogus materialiai paremia statybinių medžiagų pramonę, transportą, pardavėjus, statybininkus, bankininkus, draudimą. Tik ar daug kas sau užduoda klausimą - ar tikrai tiek vertės žmogus sugeneruoja, kad galėtų visus juos remti, štai kame klausimas?