Holivudą nustebino „Audi“ sukurtas virtualus automobilis (Video)  (3)

Pastaraisiais metais „Audi“ bendrovė aktyviai bendradarbiauja su kino studijomis – suteikia automobilius aktoriams ir filmavimo grupėms, rengia bendras reklamines kampanijas, prabangiais limuzinais aptarnauja kino premjeras, tačiau visiškai kitoks bendradarbiavimas vyko kuriant mokslinės fantastikos filmą „Enderio žaidimas“ („Ender‘s game“), kuriame veiksmas rutuliojasi ateityje.

Filmui prireikė ateities automobilio. Tokią transporto priemonę apsiėmė sukurti „Audi“ dizaino studijos kompiuterinio modeliavimo meistrai. Kino juostoje matoma „Audi fleet shuttle quattro“ – kompiuterinio modeliavimo priemonėmis sukurta virtuali transporto priemonė. Jos vizualizavimo procese panaudota įvairių realių „Audi“ modelių kūrimo stadijoje sukaupta medžiaga – grafika, erdviniai maketai, judesio modeliavimo algoritmai ir pan. Taip pat įvairių praeities ir ateities modelių dizaino detalės.

Holivudo specialiųjų efektų kūrėjus nustebino nepriekaištingai į kino aplinką įkomponuotas virtualus modelis ir šiuos darbus atlikę kompiuterinės grafikos specialistai.

Planuojama, kad filmas „Enderio žaidimas“ Europos ekranus pasieks šių metų rudenį. Jame jau spėjęs išgarsėti jaunas aktorius Asa Butterfield vaidina vaikiną, kuris dėl neeilinių gabumų siunčiamas į karinę mokyklą kosmose. Čia jis mokosi, kaip reikės atremti ateities invaziją. Filme taip pat vaidina Harrisonas Fordas, seras Benas Kingsley, Viola Davis ir kt.

Aut. teisės: delfi.lt

(11)
(0)
(0)

Komentarai (3)