Lietuvoje išleistos knygos autorius neurochirurgas dr. E. Aleksanderis: pomirtinis gyvenimas egzistuoja

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

peeplt 2013-12-04 09:03
Toks jau tas žmogus. Kol esi jaunas ir sveikas, nauduojiesi savo galva, ir skeptiškai žiūri į visas tas tūkstančius metų kurtas pasakas. Bet... Kažkada visiems ateina momentas, kada sveikata paveda ir ateina suvokimas, - tavo kūnas nėra amžina tvirtovė. Griebiesi žmogus už paskutinio šiaudo ir ieškai paguodos pasakose. Iš to ir lobsta visokie pasakoriai ir šiai pati seniausia ir plius dar legalizuota paguodos už pinigus organizacija - bažnyčia.
vytautas50 2013-12-04 09:11
Kiek suprantu aš su tą vadinama sava siela ir bendravau. Tas kas šiame pasaulyje valdo kūną vadinu "aš". Kaip minėjau kūnas ir "aš" atskiri elementai. Su kūnu viskas aišku. O pasakyti ką nors apie "aš" kaip ir neįmanoma. "aš" reiškiasi per kūną ir tiek. Anapusiniam lygyje randasi tokios pat sandaros esybė kaip "aš" siela. Ji turi galimybę kaip ir "aš" kritiškais atvejais perimti kūno valdymą. Kas ir buvo padaryta mano atveju. Tiesiog išjungė ir įjungė. Siela turi kur kas daugiau informacijos ir gali geriau numatyti pasekmes ir atitinkamai imtis reikiamų veiksmų. Pagrindinė sielos funkcija ir yra maksimaliai ilgai užtikrinti šio kūno egzistavimą šiame pasaulyje. Sakydamas kad esu ne vienas ir turėjau mintyje panašios esybės kaip "aš" buvimą. Kalbėta apie daug ką. Pradžiai nuramintas, nes padėtis nepavydėtina. Šeimos nariai pila kibirą vandens kad atgaivinti, o po to bėgioja su žvakėmis. O aš viską girdžiu, realiai suprantu, bet negaliu padaryti absoliučiai nieko. Ta kita pusė sako "pasitikėk manim viskas bus gerai". Aprimus situacijai pakalbėjom apie globalius dalykus. Kaip sutvertas šis pasaulis. Ar egzistuoja dar kažkas už sielos anapus? Ar turi kokią prasmę religijos? Ar visi turi sielas? Ir t.t.. Maža to gulint klinikose dar komos būsenoje buvo pademonstruotas keistas žmonių valdymas. Vyravo savotiškas chaosas mano klausos aprėpiamame plote. Ligoniai pikti, šaukia. Gydytojai abejingi, žiaurūs. Paklausiau ar galima visą tai pakeisti į gerą pusę. Gavau atsakymą taip ir akimirksniu viskas ėmė rimti. Nesuvokiamas žmonių valdymas. Bet kiek suprantu tai tik demonstracija man. Pasaulio mastu to nedaroma nes būtų žmogaus laisvės apribojimas. Na aš čia kaip technologijom gal ir per daug parašiau. Bet pateikiu tai kas su manimi vyko ir tiek. Suprantama rašyt knygos ar ką įtikint tikrai nesiruošiu. Kiekvienam sava patirtis.
sangvinic 2013-12-04 09:27
Asmeniškai aš tikiu. Nežinau kodėl, bet tikiu.
peeplt 2013-12-04 10:02
Vytautai 50 kiek tau metų?
vytautas50 2013-12-04 10:03
55 m. Fantazuoti nemoku ir nematau prasmės. Iš tikro ši komos būsena tik visokių keistų įvykių finalas. Jei būčiau rašęs 2012m liepos mėnesio dienoraštį tikrai gautųsi gera knyga vien iš nerealių faktų fiksavimo. Dabar ramu. Nieko nevyksta.
andriulis 2013-12-04 10:58
Gal galima plačiau apie šį reiškinį? Pavyzdžių? Nes apie tokius paistalus tik pseudomokslininkai kliedi, o tikrieji mokslininkai aiškinasi kodėl taip įvyko ir ieško padarytų klaidų ar tiesiog tobulina tyrimo būdą. Vytautai50 tu geriau eik į bažnyčia, gal tave įšventys, gal mesiju paskirs. Jei vietiniai pedo... nesupras, tai kreipkis į Vatikaną, gal ten užtarimą rasi. O šiaip suaugusiam 55metų vyrui tiek spangti apie patirtą komą, kažkaip nesolidu. Beje aš nepatingėsiu susisiekti su tave operavusiu chirurgu ir pasiteirauti apie tavo atvėjį, gal galima pavardę tave operavusio chirurgo? Kiek pamenu, tu jam pasakojai ką jie veikė, kalbėjo operacijos metu ir jis mol patvirtino. Aš rimtai.
mobilunkas 2013-12-04 10:59
visa tai priesmirtinis gyvenimas be samones. be samones gyvenimas tai tikrai egzistuoja. o kaip irodyt pomirtinio gyvenimo egzistavima tai nezinau
vytautas50 2013-12-04 11:31
Na su bažnyčia mano santykiai neigiami. Kaip minėjau į jokius mesijus netaikau. Tiesiog pasidalinu savo patirtimi ir tiek. Gan malonu kai žinai kad gyvenimas mirtimi nesibaigia. Manau ir kitiems tai žinoti visai naudinga. Tuo labiau kai nesivadovaujama jokiom oficialiom pasakom ką teigia tikėjimai ir mokslininkai, nes viskas paprasčiau ir kitaip. Apie mano pasakojimus gydytojams jau sufantazavai pats. Panaudojai klasikinius pasakojimus. Aš to niekada niekam nepasakojau, nes taip nebuvo. Paprasčiausia narkozė ir jokių prisiminimų. Visa tai vyko jau po poros dienų kai įvyko koma iš kurios jau buvau "paleistas". Komos būklės paskirtis labai elementari - padėti mane gydytojams po ranka. Kokie gydytojai mane apžiūrėjo komos būsenoje neturėjau fizinių galimybių tai sužinoti. Patvirtinimas kad buvau tuo metu ligoninėje randai ant pilvo ir banko išrašai apie sodros ligos pašalpą. Jei jau taip mirtinai aktualu
Atk 2013-12-04 12:28
Negalima pasibelsti. Tokie vaizdai yra arba nuo Dievo arba nuo nežemiškų būtybių. Dievas neturi tokių savybių, ateiti, išlaužti duris, timptelti už ausies. Bet Dievas turbūt ir vaizdų tokių negali padaryti, žodžiu, kad vystytųsi tavo ir kitų vaizduotė neatskleisiu nuo ko tai, nes daug žinosi greit pasensi, daug žinių vargą neša, yra tokia patarlė, todėl tai duodama nuo kažkokio šaltinio, kuris ir neturi pažeisti Pasirinkimo Laisvės ir kad tai įtikinama būtų. Negali tas šaltinis taip tiesiogiai kištis į žmogaus gyvenimą, tai pažeistų tam tikrus Dėsnius Harmonijos.... Nors Žemėje dar yra Valia Dievo palikti Šventi Broliai, tarp jų ir Marija, Jėzaus mama. Bet ji yra senyvo amžiaus moteris, mažo ūgio, koks žmogus miršta, toks jis ir pasilieka ir jei jis turi gerų savybių, jis gali būti paliktas Valia Dievo, kad padėtų žmonėms, Dievas maitina tokį apvalkalą, kuris pasilieka po mirties ir jis neišnyksta, gali toks žmogus begalo ilgai būti ir nesikesti, nors jis jau nesivysto, jis turi mažiau ryšių su žemiškais dalykais ir todėl geriau jaučia Valią Dievo, tai kaip savotiškas vaiduoklis, daugelis mano, kad tai mitas, bet kai kurie gali pamatyti šituos sąlyginai šventus brolius, kurie palikti Valia Dievo Žemėje, kad padėtų.
Atk 2013-12-04 12:30
Kiek paagiežos. Būk žmogus! O tai no tokio "žmogaus" norisi kuo toliau bėgti.
Atk 2013-12-04 12:40
Jei aš pasakysiu iš kur žinau, tai, turbūt, tada labai stipriai nukrypsim nuo temos. Tai ne asmenine patirtis. Tai yra aš nebuvau komos būsenoje niekada. Žmogus labai mažai žino apie tai, kuo aš remiuosi ir jis pradės viską iškraipyti. Ką jau parodė daugiametė patirtis. Jam tai nepajėgi našta, jūs galit analizuot ir žiūrėt, kiek tai sutampa su realybe. Reikalinga labai didelė branda dvasinė, o jos beveik niekas neturi. Be jos pradės tik juoktis ir šaipytis, nes kažkas gi geresnis už juos, normaliam žmogui tai būų miela, bet nenormaliam, o dabar tokie visi ir yra, vieni daugiau nenormalūs, kiti mažiau, tai pavydas ima ir pyktis, kai kažkas kitas geresnis už jį.
vvv2 2013-12-04 12:45
- Turiu Grb. "Atk" priminti, kad žmogus turi laisvą valią, ir jo negali "imti" nei Dievas nei Velnias nei kažkoks debilų išmanytas pavydas. Viską žmogus renkasi arba kuria pats, savo laisva sąžine, dora ir valia.
UTF16 2013-12-04 12:46
Joks jis ne dievas tada. Nes net žmogus tai sugeba.
sielinas 2013-12-04 12:49
Tikriausiai ne man bedviasiam suprast tavo teises spręst kam kas reikalinga ir kas ką turi turėti...
Atk 2013-12-04 12:52
Pragaras ne toks yra, ten nėra ūgnies, bet ten yra kančios. Jei žmogus nužūdė žmogų, nebūtinai reikškia, kad jis pateks į pragarą, jei turės nors mažytę galimybę vystytis, jis bus vėl grąžintas į Žemę. Jau niekada negrįž į žemę tie, kurie prarado bet kokią galimybę vystytis elgdamiesi gyvenime neteisingai, darydami tai, kas naikino jų sielą.
sielinas 2013-12-04 13:01
Kokius mokslus reikia pabaigti, kad tokią neįkainojamą informaciją valdyti? Čia kuriame universitete moko? Žinau, kad Šiaulių universitete moko chiromantijos kol kas daugiau negirdėjau, kad kur nors mokytų apie dalykus kurių teisingumo niekaip neįmanoma patikrinti.
valdze 2013-12-04 13:02
lsd TRIP
UTF16 2013-12-04 13:03
Pvz.?
Atk 2013-12-04 13:04
Apie kokį dorumą kalbi, kai kitus debilais apvardžiuoji? Va matai, pats labai mažvaikiškas ir nesubrendęs, esi, jei vadini kažką debilais, tada apie ką dar galima kalbėti? Išmok žmogiškai, mandagiai, bent kūltūringai, kalbėti, tada bus galima ir brandžiau pagalbėti, o ne mažvaikių lygyje "pats durnas!". Žodžiu viskas matosi, kas yra, kas.
vytautas50 2013-12-04 13:12
Jokių žalingų įpročių neturėjau ir neturiu