Vunderkindai: 6-metis "yo-yo" adeptas iš Japonijos (Video)  (3)

Kuklumas kuklumu, tačiau kiekvienas iš mūsų mokame kažką geriau už visus kitus. Vis dėlto, kad ir ką tobulai mokėtume, tas sugebėjimas vargu ar pranoks 6-mečio iš Japonijos sugebėjimą valdyti pas mus jau primirštą žaisliuką "yo-yo". Pamačius jo pasirodymą, ne vienam teks pripažinti: deja, tą virvelę su bumbuliuku jis tampo geriau nei aš sugebu ką nors geriausiai.

Kalba visai ne apie tai, ar sugebate bent kartą sėkmingai timptelėti "yo-yo" ritę aukštyn ir susigrąžinti ją į delną. Kad įvertintum šio vaikinuko įgūdžius, tai nėra būtina. Bet, ko gero, labiausiai glumina, kad visus triukus mažylis atlieka stulbinamai šaltakraujiškai, atsipalaidavęs ir visiškai be jokios įtampos – lyg tarp kitko. Fenomenalu, turint omenyje, kad vyrukui – vos šešeri metai.

"Yo-Yo Baby" pravardę pelnęs japoniukas Kazuya Murata savo virtuoziškumą demonstravo praėjusių metų Azijos-Okeanijos "Yo-Yo" čempionate. Ir varžėsi, savaime suprantama, su suaugusiaisiais. Net nejauku pagalvot, kaip turėjo jaustis kiti čempionato dalyviai... Tiesa, didžiausiu meistriškumu išsiskiriančių dalyvių kategorijoje A1 liko 9-as.

Veiksmas prasideda 30-ąją vaizdo įrašo sekundę.


Aut. teisės: www.technologijos.lt

(44)
(14)
(30)

Komentarai (3)