Šmaikšti tėčio pamoka vaikams: kaip pakeisti tualetinį popierių? (Video)  (0)

Brito Willo Reido vaikai nėra itin dėmesingi ir paklusnūs, todėl jis sugalvojo originalų būdą, kaip įkalti paaugliams į galvas elementarius dalykus. Pavyzdžiui, kaip pakeisti tualetinį popierių.

Vyras nufilmavo sarkastišką vaizdo įrašą, kuriame paaiškina kelias sekundes užtrunkančią procedūrą: nuimti sunaudotą ritinėlį, rasti naują ir jį užmauti senojo vietoje. Pažengusiųjų lygmuo būtų išmesti seną ritinėlį į šiukšlių dėžę, tačiau norint tai atlikti dar reikia mokėti naudotis šiukšlių dėže.

Tokį savo sprendimą rūpestingas tėtis argumentavo paprastai: aiškinimas vaikui akis į akį nedavė jokių rezultatų, tad bandau būti kūrybiškas ir mėginu pasitelkti socialines medijas.

Šį vaizdo įrašą jis pirmiausia įkėlė privačioje šeimos grupėje. „Juokaudamas pasakiau savo vaikams, kad paviešinsiu jį, jei jie nebus tvarkingesni, – sakė W.Reidas. – Jie paragino taip ir padaryti, neva aš nesu šmaikštus ir niekas tuo nesusidomės.“

Per mažiau nei savaitę šis vaizdo įrašas tapo virusiniu ir surinko daugiau nei 2,5 mln. peržiūrų.

W.Reidas užsimena, kad tai yra pirmasis vaizdo įrašas iš „pamokų serijos“. Komentatoriai jau sugalvojo daugybę temų būsimiems video, pavyzdžiui:

• Kaip nuleisti vandenį klozete
• Kaip atidaryti šiukšlinės dangtį ir nenumesti šiukšlių ant grindų
• Kaip įmesti nešvarius drabužius į skalbinių dėžę
• Kaip įdėti indus į indaplovę
• Kaip eiti gatve nenusmunkant kelnėms
• Kaip naudotis dezodorantu (berniukams)

Siūlome pasižiūrėti:


Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt

(3)
(11)
(-8)

Komentarai (0)