Istorikas: Rusija ruošiasi dideliam karui su Europa

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bahuriux 2014-11-08 12:18
Rusijai atsirugs skaudziai rublis sminga staciai zemyn. http://www.google.com/finance?q=rubltl& ... wAPBiYDQBg
vytautas50 2014-11-08 12:34
Objektyvumas pasirodo pažiūrėjus į rezultatus. Kuriuos gan sunku taip pat pamatyti. Informacijos pilna bet savotiškai tuščios ir bevertės. Jei nėra apie kažką sąmoningai informacijos tai reiškia kažkas ne taip. Tenka pasinaudoti ne pripažintais informacijos šaltiniais. O be to galima įjungti logišką mastymą ir nekreipti dėmesio į kur oficialiai norima nukreipti dėmesį. Pvz paskutinė įdomi naujiena priimtas įstatymas kad kitų ES "savivaldybių" piliečiai galės tapti mūsų partijų nariais. Gražu. Sustoja graikai ar kiti į mūsų partijas ir vadovauja iš vidaus reguliuoja mūsų gyvenimą. Absoliučiai jokios reakcijos iš jokios spaudos. Maža to kad jau ir taip prarasti visi kaip valstybės požymiai lieka tik išversti Briuselio įstatymus ir juos vykdyti. Dar ir destrukcija visiškai iš vidaus. Na rublio smigimas įdomus. Logiškai nepaaiškinamas. praktiškai niekas nepasikeitė. Rusija kaip valstybė praktiškai niekam neskolinga skirtingai nei likęs vakarų pasaulis. Dėl naftos kainos kritimo kažkiek rublis galėjo pakristi, bet ne tiek. Eksportas iš išorės apribotas. Vėl neišeina pinigai į išorę. Bet prisiminus kaip Lietuvos bankas grybavo su snoro ir ūkio banku, panašu kad Rusijos centrinis bankas lygiai taip pat grybauja ir dirba tikrai ne Rusijai. Tai kažkaip susišaukia su mano paminėtu straipsniu. Su realia ekonomika tai neturi nieko bendro. Aišku perspektyvoje tai paveiks ir ekonomiką, gal iššauks žmonių paniką. Toks šio žaidimo galutinis tikslas. O žmonės tuo tarpu šaukia rusai puola, bet akivaizdžiai rusai puolami. Ar jų nervai išlaikys ir nepaspaus susinaikinimo mygtuko čia klausimas. Tuo pačiu ir kitų sunaikinimas. Jausmas ne svetimas. Kai turėjau problemų su reketu buvo mintis gauti trotilo kilogramą ir susisprogdinti su reketininkais.
Ernestass 2014-11-08 13:28
Nėra ką kalbėti apie šį straipsnį. Jį galima kas paragrafą išdraskyti tačiau niekas nuo to nepasikeis. Kam Rusai puola, tiems jie ir pastoviai puls juos. Blogiausiai yra tada kai nebesutinkame netgi ties fundumentaliais klausimais. Kaip pavyzdžiui dėl klausimo ar Nato yra agresorius ar ne. Po to ir prasideda visiški nebesusikalbėjimai ir neva- propagandos karai.
Shinigami 2014-11-08 13:36
Čia tai prajuokinai Logiškai nepaaiškinama? Niekas nepasikeitė? Kad butu galima paaiškinti visu pirma reikia suprasti kas tas pinigas yra. Dabar pinigai ne iš aukso ar kitu vertingų medžiagų gaminami. Todėl jie patys net užpakaliui nušluostyti netinkami. Tai kodėl jie tokie vertingi? O todėl, kad pinigų vertė paremta pasitikėjimu bei ekonomine padėtimi. Rusijai aneksavus Ukrainos dalį, pasitikėjimas Rusija išgaravo kaip dūmas. Pasaulio sankcijos Rusijai, bei pačios Rusijos draudimai importuoti griauna ekonominę tvarką. Todėl ir rublio vertė krenta. P.S. Bet koks logiškas mastymas paremtas turima informacija, o turima informacija filtruojama per asmens vertybių sistemą ir išankstinius nusistatimus (visi turi išankstinę nuomonę). Pav. pagal mane lygybė yra tada kai visi asmenys turi vienodas galimybes kažką padaryti, bet ne tada kai iš kažką darančio yra didelė dalis atimama ir išdalinama nieko nedarantiems. Kad butu "socialinė lygybė" ir visi vienodai gerai gyventu.
2014-11-08 13:55
Kada jie čia spėjo taip? Galima būtų nuorodą į tą jau priimtą įstatymą (atsiprašau už tingumą, bet labai jau tingisi kapstytis po tą jų įstatymų sąvartyną)?
vytautas50 2014-11-08 14:07
Kažkodėl per krizę milijardierių padvigubėjo. Čia jie taip sunkiai dirbo kad uždirbo ar tiesiog gudriai pasisavino kitų darbo vaisus. Esmė kaip atlyginama už darbą. Kas moka daugiau mokesčių kapitalas ar dirbantis. Visos šios sistemos esmė kad pinigai iš dirbančių perėjo vien kapitalui ir dirbantys paprasčiausiai neturi galimybių įpirkti tai ką sukūrė. Atitinkamai viskas stoja. Vieni ubagėja kiti nežino kur dėti pinigus. O normaliai įstatymus leidžia tie kurie turi pinigų atitinkamai ir toks rezultatas.
vytautas50 2014-11-08 14:16
Ant greitųjų toks variantas http://klaipleda.daily.lt/naujienos/lie ... F4I54Ve_00 Turint laiko galima pasikuisti ir giliau. Tas klausimas gvildenamas senokai ir po kilimu be reklamos.
Kadras 2014-11-08 14:37
Nu bet tu ir paistalus rasai, visiskai nusineki... Vien is sit paragrafo, galima suprasti, kad visiskai nesuvoki kas dedasi aplinkui. Apie tai, kad i musu partijas gales stoti ir ne Lietuvos pilieciai, visuoe portaluose rase ir per zinias rase. O tavo pasakymai kad ale jusu koloradu komentarus trina ar dar kas, tai kazkaip abejotina, nes atsivertus betkoki straipsni, puse komentaru matosi koloradai raso, vienas itin agresyvus su ip 205 ant galo, bet kazkodel jo komentaru netrina. Tai gal uzteks cia pasakas sekti? p.s. Rusija per pastaruosius 20 metu jau 3 valstybes uzpuole Čečėnija, Gruzija ir Ukraina.
vytautas50 2014-11-08 14:46
Kam trint save diskredituojančius bukus komentarus Tai aukso vertės komentarai. Prisimenu kai parašiau kad prezidentė žadėjo po kokių 4m įstojus į ES minimumą apie 4000lt ir nurodžiau audio įrašą komentaras momentaliai buvo ištrintas. Bet juodai bukai varantys ant prezidentės palikti. Profesionalai dirba ir žino ką reikia trinti ir ko netrinti.
Eidumukas 2014-11-08 14:50
Kiek žiūrėjau, Politinių partijų įstatymas dar nepakeistas. Bet vis tiek čia viena ausim nugirsta ir nuo savęs pridėta. Kol kas siūloma, kad penkerius metus Lietuvoje gyvenantis asmuo galės tapti Lietuvooje registruotos politinės partijos nariu.
2014-11-08 15:01
ėmėsi pats propagandos rašymo meno bei jos skleidimo... Kas čia tokio, truputį teisybės parašau, o paskui primeluoju ir atrodys kaip teisybė Kaip sakoma, geriausias melas yra tas, kuriame yra dalis tiesos .
Kadras 2014-11-08 15:07
Nu siaubas, vargsas Vytautas50 visi ji skriaudzia ir mistinius komentarus trina... o dar kazkokie irasai nuo prezidentes is ateities, nes kai istojom i ES buvo musu prezidentas Rolandas Paksas ar jis lyti pasikeites? Beje o kur tas komentatoriu trineju stabas randasi, turbut kurnors Trakuose, kur ir maidano kovotus treniravo?
vytautas50 2014-11-08 15:19
Stojant į ES baiginėjo būti finansų ministre ir kraustėsi Briuselį kaip "kieta ekonomistė". Bet jos reklaminiai žodžiai dėl ES naudos eiliniams žmonėms nepasitvirtino. Kaip savo srities specialistui apsimaut trigubai sakyčiau žiauru.
shift 2014-11-08 15:20
Vytautai, jei komentarus ir trina, tai tik tų kurie tapo informaciniais zombiais, nes tam tikrų priešiškų informacinių šaltinių dėka buvo palengva užzombinti. Tokie komentatoriai tikrai pavojingi, nes jie šventai tiki savo skleidžiamu, gerai paruoštu melu. Nors jie patys to nesupranta, bet jų kalba yra iš jiems primestų frazių. Ir šiuo atveju tu tampi informacinio karo pėstininku. Tiek sovietmečiu, tiek ir dabar rusai taikosi į visokį ribinį kontingentą, t.y. nepritampančius prie sistemos individus, nes juos galima dar aktyviau sukurstyti prieš sistemą. Pavyzdžiui, sovietmečiu prieš katalikybę buvo siundomi pseudo-pagonys, kad niokotų šventas vietas. Šiandien visokie "sarmatai", gamtatikiai, ilgaplaukiai medžių ir akmenų bučiuotojai nuteikinėjami prieš pamatines mūsų civilizacijos vertybes. Tokių žmonių kvailumu belieka tik stebėtis, nes jie loja ant JAV ir teisina Rusiją, nors JAV nei vienos kulkos nėra paleidusi į Lietuvą, atvirkščiai - jei ne JAV lietuvių bendruomenė, kažinkiek tos lietuvybės šiandien beturėtume. Kalbant apie JAV politiką Artimuosiuose Rytuose, manau, kad JAV/Nato padarė vienintelę klaidą, per anksti ėmė trauktis iš ten. To pasekoje turime ISIL. Jei JAV nebūtų įkėlusi ten kojos, šiandien jau turėtumėm apokaliptiškai nusiteikusį Islamo kalifatą su 200 mln. gyventojų, veikiantį pagal Šariato įstatymą. O tai būtų maždaug 10000 kartų baisiau už šiandieninę ISIL (ISIS).
vytautas50 2014-11-08 15:48
Na kas čia zombis tai klausimas. Pažiūrim į rezultatus. Sovietmečiu lietuvių tik daugėjo dabar beveik milijonas kažkur dingo. Kad jie kažkur pasaulyje plauna turtingiems užpakalius tai Lietuvai nuo to jokios naudos, nes jie kelia tos šalies ekonomiką kurioje yra. Taip kad tvarkingai nykstam nepriklausomai nuo gudrių pateisinimų. Taip čia tuščia nebus. Kažkas atsikraustys. Bet tai bus tik tuščias Lietuvos pavadinimas be lietuvių. Man kaip lietuviui tai nepriimtina ir aš nesiruošiu nei važiuoti iš savo šalies kas ją bevaldytų. Nors spaudimas dėl finansinės padėties didžiulis. Kitas momentas anoje sistemoj buvom pirmi šitoj sistemoj esam paskutiniai visais parametrais. Morališkai skaudu ir žema. Paguoda kad Afrikoj blogiau. Kas liečia tikėjimą tai dabartiniai kunigai su nostalgija gali prisiminti anuometinį aktyvumą. Jei valstybė neremtų iš viso dingtų tikėjimas. Šiaip jis ir nereikalingas nes beprasmis dalykas. Prieš metus ar pora netoliese kažkas sudegino pora bažnyčių. Bet užkariautojų religijai taip ir reikia. Buvo laikas kai jie mus degino ir naikino. Dabar mes juos vadinam civilizuotais. Čia šiaip nukrypau. Nemėgstu religijų. Nors su mistiniais dalykais susidūriau ir turiu savo supratimą kas ir kaip. Iš tikro dėl to absoliučiai ramiai žiūriu į viską kas čia vyksta. Tiesiog tai neverta dėmesio ir kokio nors prisirišimo. Tai beverčiai ir beprasmiai dalykai. žaidimas daugiau nieko. Kas liečia ISIL tai jie gimė tų pačių amerikiečių finansų dėka pradžiai Sirijoje. Bet arabai yra arabai. Pats turėjau reikalų su čečėnais. Tai ne žmonės tik žmonių išvaizda. Puiku kad jie dar nuo mūsų pakankamai toli.
2014-11-08 16:02
„“ - lietuvių daugėjo, ar gyventojų Lietuvoj? Tai labai skirtingi dalykai.
vytautas50 2014-11-08 16:11
Kaip ne keista bet lietuvių. Apie 80 procentų lietuvių Lietuvoje stabilus skaičius. Šiaip man išeinant į armiją mama pasakė apsivesi rusę negrįžk į Lietuvą. Ir toks požiūris buvo šeimos tradicija. Giminėje po šiai dienai nėra kitataučių. Pusbrolių vaikai susirado Anglijoje antras poras taip pat lietuves ir apsivedė. Taip kad lietuvybę reikia saugoti praktiškai o ne demagogija tipo rusai puola.
2014-11-08 16:15
O man dzin, kad ir marsietė, svarbu, kad gerbtų ir mylėtų čionykščius, kalbą, kultūrą, gyvenimo būdą...
vytautas50 2014-11-08 16:37
Na paskui ir atsiranda vietiniai marsiečiai nežinantys kas jie. Bet globalizmui tinkami. Tik tokių ir reikia be savo šaknų.
vanduo4 2014-11-08 16:45
- Pralaimejimas Ukrainoje reikštų Demokratinių procesų pralaimėjimą Pasaulyje arba tik jų pristabdymą jeigu yra koks nors kitas planas; - Akivaizdu, kad vakarai eina ekonominio bei politinio spaudimo keliu. Jie nenori tiesiognės konfrontacijos su Rusija, nes demokratinė plėtra pagįsta savanoriškumo, o ne prievartos principu. - Tuo labiau, vakarai šią geopolitinę situacija išnaudoja kaip savo silpnų vietų paieškai ir šalinimui, veiksmų koordinavimo didinimui, karinės galios tikrinimui. Rusija juk daugelį metų ruošėsi tokiam konfliktui, todel nereiktų nuvertinti jos pastangų. Tą patį dabar daro vakarų pasaulis; - Skirtumas tik tas, kad Vakarai optimizuoja savo ekonominę galią bei stiprina karinį pasirengimą, o Rusija jau dabar naudoja savo resursus bei testuoja savo karinį pasirengimą; - Svarbus momentas yra tai, kad abi pusės vykdo intensyvią - žvalgybą. O Ukrainos konfliktas tėra būdas atskleisti NATO stipriasias ir silpnasias vietas. Todėl neketinant stoti į tiesioginį konfliktą, NATO elgiasi apdairiai, o Rusija tuo ir naudojasi. Jai daugiau nieko nereikia - tik buferinės zonos. Bet jeigu vakarai nieko nedarys, ta buferinė zona bus visa pietinė Ukraina, nes taip aprūpinti Krymą yra pigiau; - Tad vakarai kažką turi daryti jeigu nori išlaikyti savo įvaizdį Ukrainos akyse. O Rusija skuba kol dar nesibaigė resursai. Manau ši žiema daug ką išspręs. - Ukrainos konfliktas - tai realus Rusijos galimybių išbandymas.