Aukso amžius Europoje baigėsi: valgome, rengiamės ir gyvename jau kitaip

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

sub 2015-04-20 10:55
Jei kas nors moksliškai paaiškintų, kas ta dvasia a.k.a siela, tai gal ir įsivelčiau į diskusiją.
ZmogZ 2015-04-20 13:40
Atriprašau, kad sujudinau, gali atgal dėtis mankurto kepurėlę.
vytautas50 2015-04-20 14:34
Labai iš praktinės pusės galiu paaiškinti kas yra siela. Čia praeitoje savaitėje nei iš šio nei iš to teko pora naktų panakvoti klinikose. Beprotiškas pilvo srityje skausmas ir su greitąja į klinikas. Pakeliui dar net morfijaus privarė nes nepadeda nuskausminamieji. Ir morfijus aišku nepadėjo. Viskas po keleto valandų ir taip praėjo. Atliko visus tyrimus, pakišo net po tomografu medicinos gulbės giesme ir absoliučiai nieko nerado. Idealiai sveikas visais parametrais. Ateina medikai pasikrapšto pakaušius paburia iš kavos tirščių, pamaigo, pafantazuoja ir sako gal ką pamatysim kitą kartą kai atvažiuosi. Teko griebtis ne tradicinio varianto švytuoklės pagal savo naudojimosi metodiką. Išsiaiškinti kas ir kaip su savo siela ir daugiau važiuoti, bei kentėti nežmoniškų skausmų nereikia. Va tau ir siela. Ir viskas labai praktiška. Bent tam kartui mokslas pasirodė beviltiškas. Net jokių primityvių pasiūlymų nedavė.
Westside7 2015-04-20 16:07
Žinoma,jei gydytojai nepakankamai kompetetingi ivardinti negalavimo priežastį,beliek tik švytuoklė,arba Dievas,arba bet kas iš aukščiau.Idealus pavyzdys koks ribotas vis dar yra žmogaus protas bendraja prasme. Beje,tai kas yra siela? Jūs nė pusės nepaaiškinote kas tai yra,jūsų isivaizdavimu.
vytautas50 2015-04-20 17:05
Kažkaip Kauno klinikų gydytojų kompetencija kaip ir nekyla abejonių abejoti. Kas dar kietesnio lieka? Na medikų atveju kompetencija susiveda į prietaisų parodymus. Jei yra kažkokie pokyčiai lyginant su norma jie gali pabandyti kažkaip atstatyti arba kažką išmesti. Bet jei nėra jokių išorinių pokyčių jų kompetencija pasibaigia. Tuo labiau kai pasakai kad neturi jokių žalingų įpročių ir dar net nevalgai mėsos duot patarimus jiems tiesiog užčiaupia žadą. Na o ribotumu pasinaudoti kažkuo nesuvokiamu nepavadinčiau. Atvirkščiai tai išnaudojimas visų įmanomų galimybių neapribojant savęs kvailu užsispyrimu kad apart šio materialaus pasaulio daugiau nieko nėra. Kas yra siela? Pirmiausiai tai nieko bendro su jokiomis religijomis ir religiniais supratimais. Tiesiog tai ne materiali esybė esanti ne materijoje kurios pagrindinė funkcija padėti kitai ne materialai esybei kuria galima pavadinti "aš" esančiai kūne maksimaliai įmanomai ilgai naudotis šiuo kūnu. Pagalba teikiama dviem būdais. Per nuojautą ir kritiškais atvejais perimant kūno valdymą. Tai ir viskas. Problema kad ne visi žmonės būtent sudaryti iš tokių dviejų ne materialių dedamųjų. Tiesiog egzistuoja originalai ir kopijos. Materialia prasme skirtumo absoliučiai jokio. Niekas nepriklauso nuo jokio tikėjimo ar netikėjimo. Tiesiog taip nuo gimimo. Tai va toks paprastas paaiškinimas. Ir aš juo sėkmingai kritiškais atvejais pasinaudoju su labai konkrečiais jau materialais teigiamais rezultatais. Gaila kad nėra kokio patogesnio išskyrus švytuoklę būdo ir atsakymų variantus "taip" "ne". Bėja kopijoms švytuoklė neveikia. Tiksliau į klausimą "ar aš bendrauju su savo siela" neigiamas atsakymas. Tokiu atveju švytuoklę galima mesti į šiukšlių dėžę. Ji beprasmė priemonė. Taip kad čia jokios mistikos. Tiesiog žmogaus pažinimo ribotumas. O kai kam tai iš viso niekaip neprieinama ir neturi jokios prasmės.
Kadras 2015-04-20 18:19
Pagal visus tavo isvardintus pozymius galima spresti, kad tave yra apsedes velnias, todel reikia jau naudoti sunkiaja artilerija ir kviesti egzorciztus. AMEN
vytautas50 2015-04-20 18:35
Kad toks dalykas kaip velnias pagal mano "išvedžiojimus" neegzistuoja. Čia mažumėle religinių pasakų prisiklausei. Remiuosi tik labai konkrečia praktika. Kažkas praktiškai veikia arba ne. Nesiremiu jokiais tikėjimais. Bet ne esu fanatikas ribotas žmogus. Atviras bet kokiam pažinimui. Yra bent 6 pažinimo pojūčiai ir jais reikia naudotis maksimaliai ir neklausyti visokių pasakų, o remtis tik sava patirtimi. Šiaip tai neturiu nei menkiausio intereso kažką įtikinti, nes tai neturi absoliučiai jokios prasmės. Tiesiog konstatuoju konkretų faktą ir tiek. Protingas žmogus - originalas atsidūręs pakankamai beviltiškoje situacijoje kaip mano gal ir pasinaudos galimybe. Kam kankintis kada egzistuoja išeitis, kurios iš materialaus pasaulio pusės tiesiog nesimato.
hamann 2015-04-20 21:29
hahaha vytautas strikes again )) siela ir švytuoklė.. Deja, švytuoklės fenomenas yra ne kas kita kaip ideomotorinio efekto padarinys, o tikėjimas tokiom nesąmonėm yra ne kas kita kaip išsilavinimo stoka.
vytautas50 2015-04-20 21:47
Na man svarbu rezultatas . O jis šiam momentui teigiamas, nes gauta informacija pasitvirtino ir nereikia nakvoti ligoninėje ir šiaip nėra fizinių problemų. Yra tam tikrų apribojimų bet jie nesukelia skausmo. Iš kitos pusės techniškai nėra kaip sutraukinėti raumenims nes ranka laikanti siūlo galą priglausta prie galvos ir alkūnė stipriai atremta į stalą. Pats svarelis nukreiptas į kitos rankos delną padėtą ant stalo. Taip kad norint iššaukti judesius reiktų kažkokiu stebuklingu būdu svyruoti visu kūnu. Aš suprantu kada laikoma ištiesta ranką ir ten buktai naudojamasi svareliu. Tai iš tikro nesąmonė ir jokie rezultatai. Savo laiku man iš karto skėlė įtarimų tokia nestabili pozicija. Na bet čia "techniniai" niuansai. Kam neveikia tam visiškai neaktualūs ir beprasmiai. Tvarkingai nugyvensit šį gyvenimą ir viskas tuo pasibaigs. Jūsų mokslinis supratimas visu 100% teisingas.
hamann 2015-04-20 21:52
aš tau katik pasakiau dėl ko vyksta, o tu vėl kalbi nesąmones apie pozicijas. lyg tai kaipnors paneigtų senai įrodytus ir ištirtus faktus...
vytautas50 2015-04-20 22:00
O aš tau konstatuoju faktą kad man medicina nepasiūlė absoliučiai jokio sprendimo. O aš jį susiradau būtent tokiu būdu. Mane tai visiškai tenkina, nes kitokio mokslinio pasirinkimo net nėra. Tyrimų šitoje vietoje tiesiog fiziškai neįmanoma padaryti, nes valdymas iš anapus. Jei bandysi atlikinėti tyrimą tiesiog nebus ryšio ir nieko neištirsi. Ne ši pusė svarbiausia ir gudriausia. Bet žmonės kažkaip naiviai įsivaizduoja galintys peržengti tai ko peržengti neįmanoma.
hamann 2015-04-20 22:12
na žinoma. gerai kad dar stigmos neatsivėrė. būtų buve sunku švytuot kiaurais delnais.. nekyla klausimas kodėl nieks su tavim nebendrauja pakabinus švytuoklę ant stacionaraus daikto? po insulto irgi galima rast sprendimus švytuoklės pagalba. ypač jei jis nebesikartos. o jei pasikartos tai dar kartą pašvytuosi ir vėl tikėsi. pabandyk kokią rimtesnę ligą išsigydyti švytuoklės pagalba. čia kaip durnyne ieškot durnų. nu nei vieno nerasi kuris tai pripažintų.
vytautas50 2015-04-20 22:22
Na mano atveju medikai nieko nerado. Bet greitoji stojo daryti kardiogramos ir bendrai suvarė net morfijaus. Toks klaikus vaizdas buvo. Būtu puiku jei kažką rastų ir klasikiniai pagydytų. Kaip minėjau išvengti tokios padėties variantų taip pat absoliučiai jokių nepasiūlė. Nes jie tiesiog nežino ką pasiūlyti. Prietaisai nieko nerodo. Taip kad toks pasirinkimas ne iš gero gyvenimo. Bet kaip nebūtų keista suveikė ir visiškai ramiai galiu rašinėti komentarus. Aišku kas bus rytoj aš nežinau. Informacija į priekį neteikiama. Tikėjimas visokiais astrologais ar pranašai tai tikrai grynas absurdas. Ateities dar nebuvo ir niekas nežino kokia ji bus.