Senolis po Norvegiją keliauja traktoriumi  (0)

Žemutinės Saksonijos pensininkas, 79-rių metų Winfriedas Langneris, dar vadinamas „traktorininku Viliu“, palaidojęs žmoną, nepasidavė sielvartui, o užkūrė 1961-ųjų gamybos traktoriaus variklį.

Su savąja nelabai eiklia ir visai netylia transporto priemone Winfriedas skersai išilgai „ištraktoriavo“ Austriją, Šveicariją ir Ispaniją. Šiandien, dardėdamas 18 km/val. greičiu, keliauja po Norvegiją – kerta ją nuo pietų iki šiaurės, iki paties Nordkapo kyšulio.

Viliui kompaniją palaiko draugas, kuris pats įsiprašė į kabiną, pamatęs reportažą apie Winfriedo keliones. Jau dabar, vyniodami traktoriaus ratais Norvegijos žemę, bičiuliai rezga naujos kelionės planus. „Traktorininkas Winfriedas“, kaip visuomet, kelionės planavimą patiki sūnui ir dukrai.

Kompiuteris nėra jo mėgstamiausias prietaisas. Beje, pamatę gražesnę vietą, traktorininkai - turistai apsistoja ilgėliau. Kelionės grafikas jų nesaisto. Jaukią nakvynę ir patogų poilsį užtikrina priekaba ant ratų, kurią senoliai tamposi iš paskos. Grįždami namo, keliautojai ketina aplankyti Suomiją ir Švediją.

Aut. teisės: Žinių Radijas
Autoriai: Evaldas Tamariūnas

(14)
(3)
(11)

Komentarai (0)