Gydytoja atskleidė, kokius sužeidimus ir kankinimus patiria į Europą plūstantys migrantai

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Arns 2015-08-20 13:13
taigi, klausimas, kaip manai, vien apgręžus ar nusiuntus knygučių žmonės nebebėgs?
kiesza 2015-08-23 15:13
Kad rasistas čia tu taip išgalvojai, aš tepasakiau, kad juodaodžiai (tau pažįstami kaip nėgrai), bei arabai yra tinginiai. Jai mano teiginiu netiki, tai lankydamasis užsienyje pasidairyk po statybų aikšteles ir vostik pamatęs šių dviejų rasių atstovą lenkt pirštus, (tiesa gali nė kumštinių pirštinių nenusimauti), o po to pažvelk kas kaulija išmaldos, per dienas nedirba, daro nusikaltimus ir tau teks priimti mano teiginį. Aišku išimčių yra visur, ir tarp žydšaudžių buvo katalikų, bet aš nesutinku, kad bažnyčia šaudė žydus !!
UTF16 2015-08-23 15:59
Manau, kad bet koks nors truputį košės galvoje turintis žmogus susidarė jau pakankamai gerą vaizdą apie tai, koks tu esi „nerasistas“, apie kitų tautų ir rasių žmones nuomonę susidaręs iš skaičiuočių ant pirštų, bet labai bijantis pavadinimo „rasistas“. Jei įdomi mano nuomonė – per gyvenimą esu matęs daugybę tinginių, jie visi lietuviai. Pavaikštinėk bet kokio lietuviško miesto gatvėm, paskaičiuok ant pirštų, kiek ten arabų ir „negrų“ valkatauja.
vytautas50 2015-08-23 17:15
Vakar žiūrėdamas į Makedoniją besiveržiančius pabėgėlius kažkaip nepastebėjau kad jie būtų blogai apsirengę, perkarę iš bado. Pagyvenus vien tik koše bent pusmetį iš žmogaus lieka tik "rėmai". O čia tokie "runtuliukai" ale nabagėliai ieško dar geriau. Iš kitos pusės per savo netrumpą gyvenimą taip ir nemačiau dirbančio čigono, nors jų aplinkui kur gyvenau daugiau nei pakankamai. Ir į mokyklas vaikšto ir mokosi neblogai. Bet va dirbti niekaip. Su anais pabėgėliais situacija lygiai tokia pati. Kol Kadafis už naftos pinigus šėrė tinginius buvo viskas gerai ir visiems gerai. Bet vakarai surezgė kažkokį planą pasidaryti sau blogai. Tai ir turi ką turi. Gavo ką nusipelnė per savo durnumą. O dabar atsiranda idiotų klykaujančių apie žmogaus teisias. Bet kai tie imigrantai plėšikaus ir jau plėšikauja tie idiotai to nematys ir jiems nusispjaut ant vietinių žmonių teisių. Čia kaip su čigonų integraciją trunkančia amžinai. Bet jų dar mažai prisidarom problemų papildomai kad Europą paversti Afrika. Šiaip labai logiškas variantas juos visus atkraustom čia paliekam savo namus ir išsikraustom į jų gyvenamas vietas. Tegul jie čia "integruojasi" ką jau padarysi jei jie taip nori. Vienareikšmiškai išgaudyti visus imigrantus ir gabenti ten iš kur atvyko. Tai bus pigiau nei juos išlaikyt čia. Žinos kad bus sugrąžinti nustos bėgti. Mano tėvai ir seneliai išbuvo visus karus ir negandas niekur nebėgdami iš savo šalies nepriklausomai nuo to kad žuvo daug artimų žmonių. Mirtis grėsė visiems kurie čia buvo. Bet ne visi bėgo. Tik bailiai palieka savo gimtą šalį. O po to tokie bailiai kaip buvęs prezidentas dar aiškina kaip garbinga aukotis dėl savos šalies.